Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO (KAT.C+E) Borek Wielki USŁUGI TRANSPORTOWE PAŚCIAK MAREK

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO (KAT.C+E)

Wynagrodzenie: od 4 000 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie z umową

Data publikacji: 2016-06-08

Lokalizacja: Borek Wielki (podkarpackie)

Pracodawca: USŁUGI TRANSPORTOWE PAŚCIAK MAREK

39-120 Borek Wielki 115, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO (KAT.C+E)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Borek Wielki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ropczycko-sędziszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sędziszów Małopolski

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Świadectwo kwalifikacji - przewóz rzeczy

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: USŁUGI TRANSPORTOWE PAŚCIAK MAREK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Preferowany kontakt tel. pod nr 788 336 734

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: ropczycko-sędziszowski

Gmina pracodawcy: Sędziszów Małopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Borek Wielki

Numer budynku pracodawcy: 115

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.06.2016