Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Gostyń Petro Invest Trans Sp z o.o.

Hipolita Niestrawskiego 13, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
kierowca ciągnika siodłowego w transporcie międzynarodowym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gostyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gostyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gostyń

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: prawo jazdy kat. C+E

Nazwa pracodawcy: Petro Invest Trans Sp z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gostyński

Gmina pracodawcy: Gostyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gostyń

Ulica pracodawcy: Hipolita Niestrawskiego

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 4 000 - 5 000 PLN

wykonywanie przewozów zgodnie ze zleceniem w transporcie międzynarodowym na Europę Zachodnią, codzienna obsługa samochodu
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "CEZAR" Cezary Musiał - 2015-11-27 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

DELIKATESY - 2017-01-02 - Gostyń (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

Restauracja KRAWATKA Piotr Roszak - 2015-12-07 - Gostyń (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 5 500 PLN

kierowca w ruchu międzynarodowym; mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego
Przedsiębiorstwo Transportowe "PORJOT BIS" s.c. Pordzik - 2016-01-19 - Dolna (opolskie)

LAKIERNIK - od 2 500 PLN

Malowanie i szlifowanie elementów drewnianych
Aton Sp.o.o. - 2017-01-04 - Gostyń (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 5 000 - 5 500 PLN

Transport towarów na terenie Polska - Niemcy. Praca od poniedziałku do piątku. Powrót do domu na każdy weekend.
Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe "KORTRANS" Boratyński Marcin - 2016-07-29 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 750 PLN

prowadzenie ciągnika siodłowego
USŁUGI TRANSPORTOWE - BARBARA KOSUNIAK - 2015-11-26 - Mokrzec (mazowieckie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Transport międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Pakosław (wielkopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

ZAKŁAD MURARSKI Marek Wieczorek - 2016-02-05 - Gostyń (wielkopolskie)

ZBROJARZ/BETONIARZ - od 3 000 PLN

Budowa konstrukcji żelbetowych. Roboty betoniarskie. Prace zbrojarskie. Montaż/demnotaż szalunków.
CUBATO Sp. z o.o. - 2017-01-12 - Pogorzela (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MOTORYZACYJNYM - od 2 500 PLN

Organizacja zakupów i sprzedaży towarów.Nadzorowanie gospodarki magazynowej.
PPHU Kasprzak - 2016-12-08 - Pogorzela (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

kierowanie pojazdami ciężarowymi, pomoc przy załadunku i rozładunku ( jeśli konieczna), utrzymywanie czystości w pojeździe ciężarowym oraz naczepie ciężarowej, wykonywanie wszelkich obowiązków związanych z charakterem pracy kierowcy pojazdy ciężarowego
PPHU WIPLAST Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - 2016-06-20 - Syców (dolnośląskie)

przewóz towarów na terenie krajów UE
RAPMAR Marcin Rapczyński - 2016-02-05 - Sejny (podlaskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 3 500 PLN

kierowanie zespołem pojazdów, kierowanie pojazdem, dbanie o powierzone mienie /oferta GCP Koniecpol/
Przedsiębiorstwo Welobranżowe "EKOPOL" - Stary Koniecpol - 2016-06-20 - Stary Koniecpol (śląskie)

przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym (UE+Rosja), praca na chłodni z wymianą palet, załadunki i rozładunki
FHU JARO JAROSŁAW JAROSZ - 2016-10-27 - Okrągła Łąka (pomorskie)

kierowca transportu drogowego
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Wielki Klincz (pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 500 PLN

transport towarów
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Kozłów (małopolskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Prace przy produkcji powozów konnych
Robert Adamiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - 2016-05-25 - Pudliszki (wielkopolskie)

MŁODSZA KSIĘGOWA - od 2 500 PLN

Sprawdzanie faktur pod względem merytorycznym i rachunkowym. Wystawianie not korygujących. Księgowanie faktur kosztowych w walucie polskie i obcej. Wystawianie i księgowanie not obciążeniowych. Księgowanie wyciągów bankowych w walucie polskiej i obcej. Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami. Księgowanie wpłat i wypłat z kasy w walucie polskiej i obcej. Uzgadnianie sprzedaży. Rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych. Rozliczanie i księgowanie wydatków gotówkowych z pracownikami.
Hengst Poland Sp. z o.o. - 2017-01-26 - Czachorowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 2 000 PLN

Sprzedaż art. motoryzacyjnych
Sklep Części i Akcesorii Samochodowych Grażyna Marciniak - 2016-04-01 - Gostyń (wielkopolskie)

MONTER (SZPACHLARZ) - od 1 850 PLN

Prace przy montażu powozów konnych oraz przyczep rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Sikorzyn (wielkopolskie)

MONTER, POMOCNIK ŚLUSARZA - od 2 000 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie bez znaczenia
P.P.H.U "STRO-STAL" Sławomir Stróżyk - 2017-01-18 - Wilkonice (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - do 1 850 PLN

Przewóz towarów w transporcie międzynarodowym na wschód
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Łuków (lubelskie)

drogowy transport towarów chłodnią w ruchu międzynarodowym
BATRANS STANISŁAW BASARABA - 2016-10-11 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 064 PLN

transport drogowy towarów w ruchu międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Mościska (lubelskie)