Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Bilcza SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY

Zastawie 21 A, 26-026 Bilcza, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Prawo jazdy kat C+E. Praca w delegacji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bilcza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Morawica

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C, E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: świadectwo kwalifikacji

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Komplet badań lekarskich.Motywacja do pracy.

Nazwa pracodawcy: SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wskazany kontakt tel; 664024792 lub osobiście wraz z CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Morawica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bilcza

Ulica pracodawcy: Zastawie

Numer budynku pracodawcy: 21 A

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.11.2015