Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO-1526 Namysłów ICB DRIVER - NETWORK PL Sp. z o.o.- Namysłów

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO-1526

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Data publikacji: 2016-10-10

Lokalizacja: Namysłów (opolskie)

Pracodawca: ICB DRIVER - NETWORK PL Sp. z o.o.- Namysłów

Partyzantów 1, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO-1526

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Namysłów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: namysłowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Namysłów

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: JĘZYK ANGIELSKI- KOMUNIKATYWNY

Nazwa pracodawcy: ICB DRIVER - NETWORK PL Sp. z o.o.- Namysłów

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: namysłowski

Gmina pracodawcy: Namysłów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Namysłów

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Q REKRUTACJA

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego