Praca KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO Złotoryja kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: uprawy,siewy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotoryja

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotoryjski

Zawód: kierowca ciągnika rolniczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 19.10.2017

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. T

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

al. Miła 18, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: złotoryjski

Gmina pracodawcy: Złotoryja

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotoryja

Ulica pracodawcy: al. Miła

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika rolniczego