Praca KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO Gradki PIOBART Anna Radzio

11-001 Gradki 37, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem , prace rolnicze

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10-12 zł na godz

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gradki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olsztyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dywity

Zawód: kierowca ciągnika rolniczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy B+E

Nazwa pracodawcy: PIOBART Anna Radzio

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: olsztyński

Gmina pracodawcy: Dywity

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gradki

Numer budynku pracodawcy: 37

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika rolniczego

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - od 13 PLN

archiwizacja dokumentów; prowadzenie książki nadawczej; redagowanie pism; organizacja zaplecza sekretariatu; inne zlecone prace biurowe
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE STAL-SERWIS S.C. JAN STRUSIŃSKI, RAFAŁ STRUSIŃSKI - 2016-04-18 - Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

PAKOWACZ - od 2 000 PLN

czyszczenie i mycie formatek szklanych, ustawianie szkła zgodnie z wymaganiami firmy,klejenie gablotek
SZKŁOLAND Sp. z o.o. - 2016-09-02 - Gutkowo (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

prace ogólnobudowlane na terenie woj. warmińsko-mazurskiego i na terenie kraju
Transfer Art-System Rafał Grabowski - 2016-09-01 - Wilimowo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

zrywka drewna
ŁUK MAR Łukasz Kucharski - 2016-07-25 - Pabianice (łódzkie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI SZKŁA - od 1 750 PLN

optymalizacja zużycia folii na laminowanym szkle; składanie szkła laminowanego; dbanie o jakość wyprodukowanego szkła; regularna kontrola składowych danego produktu produkcji; zarządzanie procesem pracy w komorze laminacyjnej (clean room)
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Barczewo (warmińsko-mazurskie)

kierowanie ciągnikiem rolniczym, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kwidzyn (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - CUKIERNIK - od 1 850 PLN

praca przy liniach produkcyjnych , zawijanie cukierków, pakowanie towaru
JUTRZENKA DOBRE MIASTO Sp. z o.o. - 2016-07-06 - Dobre Miasto (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL PLASTYKI - od 30 PLN

nauczanie plastyki, godziny pracy do ustalenia
Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Wipsowie - 2016-07-11 - Wipsowo (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZY WARTOWNIK - od 1 850 PLN

dozorowanie terenu zakładu
Przedsiębiorstwo Usługowe "JAREXS" Sp. z o.o. - 2016-03-01 - Unieszewo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 2 000 PLN

Praca w robotach drogowych przy układaniu asfaltu ( prowadzenie ciągnika rolniczego).
Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o. - 2016-09-22 - Nowina (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Łajsy (warmińsko-mazurskie)

CUKIERNIK - 2 500 - 3 000 PLN

wypiek ciast
Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna w Olsztynku - 2016-11-29 - Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

DRUKARZ - od 1 850 PLN

-drukowanie etykiet,-obsługa maszyn drukarskich
"Pol-progres" Sp. z o.o. - 2016-11-18 - Stawiguda (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH - od 2 000 PLN

rozliczanie finansowe, sprawy personalne
Tesco /Polska/ Sp. z o.o. - 2016-05-13 - Dobre Miasto (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA - KONWOJENT - od 2 800 PLN

Dowóz towarów do sklepów firmowych i odbiorców innych firm.
MARDI Sp. z o.o. - 2016-09-08 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw ala karte
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Gietrzwałd (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 2 500 PLN

traktorzysta ( prawo jazdy kat B , preferowane T)
Gospodarstwo Rolne Modliszewko - 2016-01-13 - Modliszewko (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Zakres obowiązków w załączniku do oferty.
Vendi Servis Sp. z o.o. - 2016-11-21 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

KIEROWNIK SKLEPU - od 2 000 PLN

-planowanie grafików pracy dla sprzedawców-nadzór nad sprzedażą
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Barczewo (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ MEBLI ARTYSTYCZNYCH - od 1 850 PLN

produkcja mebli artystycznych i rzeźbienie; układanie mozaiki i intarsji; pracodawca i brygadzista włada tylko j. ukraińskim -język potrzebny do komunikacji z pracownikami
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Biedowo (warmińsko-mazurskie)

TOKARZ - 4 000 - 5 000 PLN

toczenie elementów zleconych
FREZER S.C. Grzegorz Stachowicz Jarosław Byliński - 2016-03-15 - Stawiguda (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 2 750 PLN

Obsługa ciągnika rolniczego, praca w godzinach 7:00-15:00
DREW-KOR Roland Kmak - 2016-08-31 - Opole (opolskie)

TOKARZ - 2 000 - 2 200 PLN

toczenie powierzonych detali - obróbka skrawaniem powierzonych detali
Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Cezary Gudan - 2016-03-02 - Unieszewo (warmińsko-mazurskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie.
"AMD" Spółka z o.o. - 2016-05-18 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Dobre Miasto (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - 3 050 - 4 050 PLN

Obsługa ciągnika rolniczego - kołowego ze specjalistycznego wyposażeniem do zimowego utrzymania dróg, usuwanie skutków opadów śniegu i gołoledzi.Dbałość o dobry stan techniczny pojazdu i wyposażenia
REMONDIS OPOLE SP. Z O. O. - 2016-11-09 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta na sali sprzedaży oraz przy kasie, rozliczanie powierzonej gotówki, wykładanie towaru i właściwa ekspozycja, utrzymanie porządku i czystości
Firma Handlowa Oliwer Katarzyna Śiwiercz - 2016-04-05 - Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

Transfer Art-System Rafał Grabowski - 2016-08-09 - Wilimowo (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK OPTYK - od 2 000 PLN

Obsługa klienta w salonie optycznym - sprzedaż okularó, soczewek kontaktowych i akcesoriów.( Możliwość przyuczenia do zawodu).
OPTYKA - OKULISTYKA Aleksander Tracewicz Spółka Jawna - 2016-03-23 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed