Praca KIEROWCA CE W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - KRAJOWYM Brzezówka USŁUGI TRANSPORTOWE STANISŁAW BOKOTA

39-102 Brzezówka 209a, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Przewóz ładunków zgodnie z przyjętymi zleceniami.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 4 500 PLN

Nazwa stanowiska:
KIEROWCA CE W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - KRAJOWYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzezówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ropczycko-sędziszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ropczyce

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 4 500 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Świadectwo kwalifikacji - przewóz rzeczy

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: USŁUGI TRANSPORTOWE STANISŁAW BOKOTA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt tel. pod nr 601 528 346Przewóz ładunków zgodnie z przyjętymi zleceniami w kraju lub transporcie międzynarodowym.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: ropczycko-sędziszowski

Gmina pracodawcy: Ropczyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzezówka

Numer budynku pracodawcy: 209a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.10.2015