Praca KIEROWCA CE W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM Brzezówka USŁUGI TRANSPORTOWE STANISŁAW BOKOTA

39-102 Brzezówka 209a, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Przewóz ładunków zgodnie z przyjętymi zleceniami.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CE W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzezówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ropczycko-sędziszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ropczyce

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 15.02.2017

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Świadectwo kwalifikacji - przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. C + E

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Min. 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: USŁUGI TRANSPORTOWE STANISŁAW BOKOTA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt tel. pod nr 601 528 346Przewóz ładunków zgodnie z przyjętymi zleceniami w kraju lub transporcie międzynarodowym.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: ropczycko-sędziszowski

Gmina pracodawcy: Ropczyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzezówka

Numer budynku pracodawcy: 209a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego