Praca KIEROWCA C+E (TRASA UE+UKRAINA) Pilzno Omega Pilzno ITiS Godawski&Godawski

KRASZEWSKIEGO 44, 39-220 Pilzno, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY :UE+UKRAINABAZA ZAŁADUNKOWA -PILZNO

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 4 500,00

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E (TRASA UE+UKRAINA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pilzno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pilzno

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C+E

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0: niemiecki, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: WYMAGANY STAŻ PRACY 10 LAT

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 10

Nazwa pracodawcy: Omega Pilzno ITiS Godawski&Godawski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv na email: kierowcy (at) omega-pilzno.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Pilzno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pilzno

Ulica pracodawcy: KRASZEWSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 44

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego