Praca KIEROWCA C+E Topola Wielka PHU BUDIR Danuta Pacyna

Długa 109a, 63-421 Topola Wielka, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
prawo jazdy CE, transport w spedycji, trasy krajowe,powroty codziennie lub wyjazdy tygodniowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Topola Wielka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przygodzice

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca samochodu ciężarowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy CE

Nazwa pracodawcy: PHU BUDIR Danuta Pacyna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny 500-143-492 lub 516-065-911

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Przygodzice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Topola Wielka

Ulica pracodawcy: Długa

Numer budynku pracodawcy: 109a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

TŁUMACZ,LEKTOR JĘZYKA NIEMIECKIEGO - od 925 PLN

wyksz. wyższe, biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie;wykonywanie tłumaczeń dokumentów,korespondencji na rzecz pracodawcy;możliwość wykonywania pracy poza siedzibą firmy w uzgodnionych z pracodawcą godzinach,istnieje możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy;wynagrodzenie do uzgodnienia
Balaguer East Europe Sp. z o.o. - 2016-05-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 9 500 PLN

Transport na terenie kraju, Niemiec i krajów Beneluxu
TRANS DAL Chrzanowski Andrzej - 2017-01-04 - Dębowa Łąka (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 5 500 PLN

Transport międzynarodowyWYNAGRODZENIE: 5500 zł NETTO
EURO-TRANSPORT TADEUSZ KRYSA GRYFICE - 2015-11-23 - Gryfice (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA (BRANŻA DROBNE AGD) - od 1 760 PLN

wyksz. średnie, miejsce pracy Ostrów Wlkp.,
PALSON-POLSKA - 2015-12-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

OPERATOR SUWNIC (SUWNICOWY/A) - od 13 PLN

wymagane uprawnienia na suwnicę sterowaną z kosza i poziomu roboczego
KUŹNIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-29 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

wykształcenie bez znaczenia,doświadczenie w handlu,2 zmiany:6-14, 14-22
"WOJTEX" s.c D.Gołdyn J. Gołdyn - 2017-04-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

TECHNIK FARMACJI - od 3 000 PLN

wykształcenie kierunkowe technik farmacji
Bakra Sp z o.o. - 2016-08-05 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KADROWA/Y - od 2 200 PLN

wyksz. wyższe lub średnie, doświadczenie na ww stanowisku;sporządzanie listy płac, rozliczanie umów cywilno-prawnych, sporządzanie dokumentacji ZUS, PDOF, GUS PFRON, sporządzanie umów o pracę, ewidencja czasu pracy, przygotowywanie akt osobowych, naliczanie urlopów, rozliczanie delegacji
M I M CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA/ZAOPATRZENIOWCA - od 2 700 PLN

prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe, doświadczenie w pracy w magazynie, dyspozycyjność
WEST-FROST Sp.z o.o. - 2016-07-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS UTRZYMANIA DRÓG - od 2 000 PLN

wyksz. wyższe, uprawnienia budowlane (budowa dróg), min. 4 lata doświadczenia na ww stanowisku, prawo jazdy kat. B;kontrola stanu pasa drogowego, nawierzchni jezdni i chodników, oznakowania i urządzeń zabezpieczających, koordynacja robót związanych z wykonaniem remontów jezdni i chodników, prowadzenie korespondencji związanej z zakresem obowiązków,wynagrodzenie zasadnicze: 2000+premia regulaminowa 400zł=wysługa lat+premia uznaniowa
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM - 2016-09-08 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

testowanie sprzętu (komputery, laptopy- używane), przygotowywanie sprzętu do sprzedaży
MAP-KOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ WRPO - 997,4 PLN

staż - składanie zamówień towarów, sprawdzanie pod względem ilościowym i jakościowym, sprawdzanie terminów ważności, zapoznanie się ze stawkami VAT, sporządzanie ofert promocyjnych w danym dniu, sprzątanie i przestrzeganier warunków sanitarnych, sporządzanie wyceny i obniżki cen.Dźwiganie ciężarów - ok. 20 kg. Wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - 2 000 - 3 500 PLN

przewóz materiałów sypkich
F.H.U DAR-TRANS Łusiak Dariusz - 2016-02-29 - Nowosiółki-Kolonia (lubelskie)

TYNKARZ - od 3 000 PLN

wykonywanie tynków maszynowych,wykształcenie bez znaczenia,doświadczenie w zawodzie,prawo jazdy kat. B - mile widziane
KEWAŁS - BUD Sławomir Tomczak - 2016-08-09 - Wtórek (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

PRZEWÓZ RZECZY NA TERENIE KRAJU
FIRMA TRANSPORTOWA "DAREX" - 2015-11-26 - Nagawczyna (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

KIEROWCA C+EPRZEWÓZ BYDŁAMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:DĘBICA I OKOLICE
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "ZACZYK" ZACZYK JACEK - 2017-01-20 - Dębica (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

Pozyskiwanie kontrahentówProwadzenie rozmów handlowychSporządzanie umów i ofert w zakresie windykacji
Magna Era Sp. z o.o. - 2016-10-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 2 500 - 3 000 PLN

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,umiejętność pracy w zespole;staranne naważanie składników przedmieszki zgodnie z recepturą, rzetelne wypełnianie formularzy, własciwe składowanie surowców w magazynie, dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy
AGRIFIRM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-21 - Topola Wielka (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - od 1 850 PLN

Księgowanie dokumentów, sporządzanie deklaracji ZUS
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 1 750 - 3 500 PLN

zawodowe, prawo jazdy B, wykopy przy budowie kanalizacji
HYDROHAND Andrzej Guździoł - 2015-11-24 - Czekanów (wielkopolskie)

USTAWIACZ OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 5 000 PLN

naprawa maszyn i urządzeń - konserwacja,wykształcenie zawodowe, staż pracy 2 lata
PWUH Metpol - Sylwia Nawrocka - 2016-03-17 - Korytnica (wielkopolskie)

transport materiałó na terenie kraju i zagranicą
Przedsiebiorstwo Usługowe Ewa Prokop - 2015-11-30 - Zawiercie (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Laskowizna (mazowieckie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ BRD - od 1 850 PLN

Praca przy montażu i konserwacji elementów urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego (znaki, bariery, sygnalizacja świetlna)
Ductus Sp. z o.o. - 2016-04-21 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 16 PLN

-załadunek, rozładunek oraz transport balotów siana w promieniu 100 km od Zręcina (gmina Chorkówka) samochodem ciężarowym z przyczepą,- drobne prace naprawcze powierzonego samochodu
"VERBUM TRANS" Sp. z o.o. - 2016-06-02 - Zręcin (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA/KUCHARZ - od 2 500 PLN

Brak danych
Paulina Biernat "PAULA" - 2017-03-24 - Odolanów (wielkopolskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 900 PLN

wykształcenie podstawoweosoba do przyuczeniauprawnienia do obsł. koparkiprawo jazdy kat. Brej. na dzień 29.06.2016
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Rososzyca (wielkopolskie)

OGRODNIK - od 2 000 PLN

chęci do pracy, umiejętność samodzielnej pracy, prawo jazdy kat. B, praca przez cały rok przy utrzymaniu terenów zielonych;miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
OGRODY Violetta Kowalczyk - 2016-10-04 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)