Praca KIEROWCA C+E Słonów Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AGROIMPEX Sp. z o.o.

Stanowisko: KIEROWCA C+E

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Transport krajowy i międzynarodowy.

Data publikacji: 2016-06-23

Lokalizacja: Słonów (lubuskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AGROIMPEX Sp. z o.o.

66-520 Słonów 89, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słonów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dobiegniew

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat C+E (wymagany staż - lata: 2)

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AGROIMPEX Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Dobiegniew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słonów

Numer budynku pracodawcy: 89

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego