Praca KIEROWCA C+E Skierniewice AUTOROM ROMAN BIERNAT

Stanowisko: KIEROWCA C+E

Wynagrodzenie: 2 500 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: PRZEWOZY NA TERENIE KRAJU PROFILI OKIENNYCH

Data publikacji: 2016-04-11

Lokalizacja: Skierniewice (łódzkie)

Pracodawca: AUTOROM ROMAN BIERNAT

Boh.Westerplatte, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skierniewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Skierniewice

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skierniewice

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kwalifikacja wstępna w zakresie przewozu rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. C + E

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: AUTOROM ROMAN BIERNAT

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Skierniewice

Gmina pracodawcy: Skierniewice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skierniewice

Ulica pracodawcy: Al. Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: Usługi transportowe

Nazwisko osoby zgłaszającej: ROMAN BIERNAT

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego