Praca KIEROWCA C+E Michale Transport Krajowy i Międzynarodowy, Spedycja, Handel Przemysław Zawiślak

86-134 Michale 100, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: transport międzynarodowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Michale

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dragacz

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Karta Kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Badania psychotechniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
kurs dokształcający dla kierowców przewożących rzeczy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: transport międzynarodowy

Nazwa pracodawcy:
Transport Krajowy i Międzynarodowy, Spedycja, Handel Przemysław Zawiślak

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urzadzeń biurowych: komputer, telefon, fax, odbieranie telefonów, organizacja pracy własnej, budowanie odpowiedniego wizerunku firmy podczas kontaktu z klientami, sprawdzanie i odbieranie poczty elektronicznej, nadzór nad dokumentami firmowymi
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

wg. stanowiska, wyagrodzenie do negocjacji, waża karta kierowcy oraz kurs na przewóz rzeczyPraca na terenie UE.
"W&K" Sp.ZOO - 2016-11-03 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

BLACHARZ-LAKIERNIK - 997,4 PLN

Nauka demontażu i montażu poszczególnych elementów pojazdu, nauka konserwacji i kosmetyki pojazdu, nauka szpachlowania, polerowania i szlifowania, nauka przygotowywania pojazdu do nanoszenia powłoki lakierniczej.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Komorsk A (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZO- PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

sprzedaż detaliczna w sklepie spożywczo - przemysłowym
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Drzycim (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C+E - 5 000 - 6 000 PLN

wyksz. bez znaczenia,umiejętność prowadzenia samochodów,mile widziane doświadczenie,
KS SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ- Agencja Pracy Tymczasowej - 2016-08-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Przewóz różnego rodzaju towarów w transporcie krajowymw zależności od zlecenia (zboże, kruszywo, piasek), wymagany kurs na przewóz rzeczy oraz karta kierowcy.
AGRO-LELIS NATALIA LELIS - 2016-01-05 - Słupia pod Kępnem (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 3 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
LISSA Leszno Bartosz Kubacki - 2016-07-11 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

kierowca kategoria CE z doświadczeniem na chłodnieWynagrodzenie miesięczne plus delegacje. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny
DAR-TRANS Dariusz Paweł Głuskowski - 2016-06-28 - Srebrna (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - 2 000 - 3 000 PLN

transport krajowy
IMA OSTROWSKI SPÓŁKA JAWNA - 2016-07-29 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

PIEKARZ-CUKIERNIK - od 2 200 PLN

Pieczenie pieczywa i robienie ciasta chlebowego, palenie w piecu chlebowym.
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Bukowcu - 2015-11-30 - Bukowiec (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 925 PLN

Zgodny, praca w Grudziądzu
P.P.H.U. DANIELA Izabela Frączek - 2016-07-22 - Michale (kujawsko-pomorskie)

MALARZ - od 1 850 PLN

Malowanie, tapetowanie
ZAKŁAD BUDOWLANY ROMAN BONNA - 2016-05-25 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

REFERENT KSIEGOWY - 997,4 PLN

archiwizacja dokumentów ksiegowych, ewidencjonowanie faktur, rozliczanie bonów towarowych, ksiegowanie raportów kasowych, rozliczanie zapisów na kontach ksiegowych, kompletowanie dokumentów do ustalenia magaznów w sklepach, zapoznanie sie z ewidencją środków trwałych w firmie
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 5 000 PLN

Przewóz towarów na terenie kraju.
Przedsiębiorstwo Marprex Sp. z o.o. - 2016-05-09 - Ciechanów (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 4 500 PLN

przewozy krajowe
PPHU "KAMPOL" s.c. Piotr Kamiński, Paweł Kamiński - 2015-11-25 - Modła (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

Prace kierowcy, prace na terenie załkadu
TOM BUD Andrzej Małek - 2016-02-22 - Władysławowo (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

transport wyrobów odzieżowych
P.P.H.U. "Elizabeth" - 2015-12-02 - Łęczyca (łódzkie)

ŚLUSARZ - od 2 240 PLN

prace ślusarskie przy produkcji zbiorników o konstrukcji stalowych
SYSTEM WŁADYSŁAW KĘDZIORA, URSZULA KĘDZIORA SP. JAWNA - 2016-03-25 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA CE - od 1 700 EUR

Transport towarów ciężarówką chłodnią na terenie kraju związkowego Brandenburgia
AA Cottbus - 2016-06-23 - Niemcy (Niemcy)

KOPACZ - ROBOTNIK MELIORACYJNY - od 1 850 PLN

konserwacja urzadzeń melioracyjnych, koszenie i wygrabianie
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA CE - od 1 750 PLN

KIEROWANIE ZESTAWAMI POJAZDÓW, BIEŻĄCA OBSŁUGA TECHNICZNA POJAZDU, DROBNE NAPRAWY POJAZDU, WYJAZDY I DELEGACJE DO UE I POZOSTAŁYUCH PAŃSTW EUROPY WSCHODNIEJ;WYMAGANIA: UMIEJĘTNOŚĆ KIEROWANIA ZESTAWAMI POJAZDÓW, PRAWO JAZDY KAT. C+E, KARTA KIEROWCY, KWALIFIKACJA WSTĘPNA, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 2 LATA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO I JĘZYKA NIEMIECKIEGO W STOPNIU DOBRYM
MAKTOM S MAKARCZUK J NOWAK SPÓŁKA JAWNA - 2015-11-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK HALI - od 8 PLN

wykładanie towaru na półkach sklepowych
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C+E - 3 000 - 5 000 PLN

Kierowca kat. C+E i uprawnienia na przewóz rzeczy. (naczepa tzw. "firanka") Transport towarów - krajowy i zagraniczny.
PUH DEDAL SP. Z O.O. - 2016-03-10 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH GEODEZYJNYCH - od 1 850 PLN

nauczanie przedmiotów geodezyjnych
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH - 2016-07-08 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C+E - 3 000 - 4 000 PLN

Transport międzynarodowy i krajowy, karta kierowcy, prawo jazdy kat. C+E. Kontakt osobisty z pracodawcą.
STEDAN D.S. PAULUS S.J. - 2016-04-08 - Czernica (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zaopatrzenie i przyjmowanie towarów, inkasowanie należności
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

ULOTKOWICZ - od 12 PLN

roznoszenie ulotek reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Polski Konopat (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 6 000 PLN

TRANSPORT W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:UNIA EUROPEJSKA
"AUTO-MARKET" SPÓŁKA JAWNA JAROSŁAW HEBDA, LESZEK HEBDA - 2016-07-21 - Łęki Dolne (podkarpackie)

Prowadzenie pojazdu, załadunek, rozładunek, zabezpieczenie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Jaworzno (śląskie)

Transport ładunków, załatwianie czynności administracyjnych, prowadzenie dokumentacji w zakresie realizacji środków
"LAJON" TADEUSZ ZAJĄC Spółka Jawna - 2016-10-25 - Świętoszowice (śląskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed