Praca KIEROWCA C+E Leżachów Zakład Rolniczo-Przemysłowy FARMUTIL HS S.A.

Miejsce pracy:
37-530 Leżachów 133, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Zbiór i transport odpadów pochodzenia zwierzęcego. Utrzymanie w dobrym stanie technicznym samochodu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leżachów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przeworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sieniawa

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 500 - 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe mile widziane, Prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, zaświadczenie na przewóz rzeczy, aktualne zaświadczenie lekarskie i badania psychologiczne

Nazwa pracodawcy: Zakład Rolniczo-Przemysłowy FARMUTIL HS S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Adres pracodawcy:
64-810 Śmiłowo, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Skierowanie z Urzędu Pracy. Kontakt z pracodawcą: Zdanowicz Robert 667 984 849 (proszę dzwonić od pn.-pt w godz. od 7-15) lub cv na email: robert.zdanowicz (at) farmutil.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, inny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: pilski

Gmina pracodawcy: Kaczory

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Śmiłowo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego