Praca KIEROWCA C+E Kotowa Wola F.H.U. Trans-Met Idec Andrzej

37-415 Kotowa Wola 178, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Transport towarów na terenie Polski.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 950 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kotowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zaleszany

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 950 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs dla kierowców przewożących rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. CE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane min. 5 letnie doświadczenie w pracy kierowcy C+E, prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy.

Nazwa pracodawcy: F.H.U. Trans-Met Idec Andrzej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres: trans-met (at) wp.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Zaleszany

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kotowa Wola

Numer budynku pracodawcy: 178

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego