Praca KIEROWCA C+E Kępno Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FISCHER - spółka cywilna

Kombatantów 4, 63-600 Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Przewóz towarów w zależności od zlecenia na terenie kraju. Wymagany kurs na przewóz rzeczy. Wynagrodzenie do ustalenia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kępno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kępno

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Kurs na przewóz rzeczy

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FISCHER - spółka cywilna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wymagany kontakt telefoniczny pod nr tel. 602 821 280.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Kępno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kępno

Ulica pracodawcy: Kombatantów

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego