Praca KIEROWCA C+E Gubin Z.E.W. DIVANI KASPRZAK ZDZISŁAW, JAN

Koszarowa 2, 66-620 Gubin, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: kierowanie pojazdami ciężarowymi, obsługa HDS

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 560 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia uznaniowa

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gubin

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 560 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Operator żurawia HDS

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy CE

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: Z.E.W. DIVANI KASPRZAK ZDZISŁAW, JAN

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Adres pracodawcy:
66-620 Wałowice 32A, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: krośnieński

Gmina pracodawcy: Gubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wałowice

Numer budynku pracodawcy: 32A

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pozostałych mebli

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego