Praca KIEROWCA C+E Biała MIX-TRANS MARIUSZ MIELCZAREK

Miejsce pracy:
98-332 Biała 208, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Prowadzenie zestawu typu "plandeka"

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: 5 000 - 6 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biała

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pajęczański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rząśnia

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 5 000 - 6 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI ZAWODOWEJ KIEROWCY KAT CE

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: KARTA KIEROWCY

Nazwa pracodawcy: MIX-TRANS MARIUSZ MIELCZAREK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Aktualne dokumenty potwierdzające uprawnienia, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Pon.-Pt., Godziny : 8:00-16:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pajęczański

Gmina pracodawcy: Rząśnia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biała

Numer budynku pracodawcy: 208

Profil działalności pracodawcy: Firma transportowa.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego