Praca KIEROWCA C+E Babiak P.U.H. EURO TRANS KATARZYNA LEWANDOWSKA

SUCHY LAS 2, 62-620 Babiak, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: transport międzynarodowy Czechy-Słowacja

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Babiak

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Babiak

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca ciągnika siodłowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Karta kierowcy

Nazwa pracodawcy: P.U.H. EURO TRANS KATARZYNA LEWANDOWSKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Na spotkanie z pracodawcą należy umówić sie telefonicznie.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kolski

Gmina pracodawcy: Babiak

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Babiak

Ulica pracodawcy: SUCHY LAS

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA C+E - 1 850 - 3 500 PLN

Praca w brygadzie przewiertowej, mozliwośc przyuczenia, praca w delegacji na terenie całej Polski. Wymagania: prawo jazdy kat. B, C+E.
MZPS Przewierty Mariusz Zębko - 2016-09-16 - Wejherowo (pomorskie)

KIEROWCA C+E - do 3 000 PLN

rozwożenie towaru, załadunek ,rozładunek
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Chorzów (śląskie)

KIEROWCA C+E - do 2 500 PLN

transport międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Dobra (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. B - od 3 000 PLN

Transport międzynarodowy
"MILTON" Tomasz Świder - 2016-03-07 - Bylice-Kolonia (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - 2 000 - 3 000 PLN

Transport towarów
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Źródła (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Dostawa cateringu do klienta indywidualnego i firm
"BIAŁY FORTEPIAN" LUIZA PINKOWSKA - 2017-05-18 - Koło (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Przewóz towarów (piasek, żwir) z miejsca załadunku do zleceniodawcy, zabezpieczanie ładunku podczas transportu. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe - Ilona Wieczorek - 2016-03-21 - Rzetnia (wielkopolskie)

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 925 PLN

Znajomość kadr, obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Straszków (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

SZYCIE ODZIEŻY
"MODERN MAN" Elżbieta Małolepsza - 2016-04-05 - Koło (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 750 PLN

obsługa maszyn stolarskich, szlifowanie,klejenie
STOLARSTWO-HANDEL EKSPORT-IMPORT Marek Prus - 2015-12-02 - Dzierawy (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - do 3 200 PLN

Praca od 3.00 godziny w nocy do godz. 8.00 maksymalnie.Przewóz przesyłek z Wrocławia do Wałbrzycha.Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny: 606-442-450Oferta znajduje się w sali: F
Usugi Transportowe Mirosław Januszkiewicz - 2016-07-15 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

transport krajowy, wyjazdy 2-3 dni
NAWROCKI ANDRZEJ TRANSPORT ZAROBKOWY USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE - 2017-01-27 - Srock (łódzkie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - od 2 000 PLN

prasowanie i pakowanie wyrobów
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Koło (wielkopolskie)

Transport na terenie Unii Europejskiej.
Transport Ciężarowy "TRANSDAN" Daniel Prętki - 2017-01-04 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

Zgodny, transport krajowy
Skład Opału U ANTKA Hanna Burkacka - 2016-01-15 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Koło (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

skup, magazynowanie złomu
Firma EKO-RECYKLER Rutkowski Antoni - 2016-06-16 - Kościelec (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - 5 000 - 7 000 PLN

Trnasport międzynarodowy
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Marek Olejniczak - 2016-10-25 - Wilczogóra (wielkopolskie)

DOSTAWCA POTRAW - od 1 850 PLN

dowóz potraw do klienta
kontakt przez OHP - 2016-11-21 - Kłodawa (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

Transport samochodów na terenie kraju.
CARSED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - 2016-11-25 - Siedlce (mazowieckie)

ADMINISTRATOR STRON INTERNETOWYCH/SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Sprzedaż bezpośrednia pasz dla koni, wystawianie i sprzedaż towaru za pośrednictwem sklepu internetowego
JASZYM Sławomir Ważny - 2015-12-01 - Przedecz (wielkopolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Koło (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 5 000 PLN

Kierowca międzynarodowy, Polska
Usługi Ogólnobudowlane Transport Towarowy Stanisław Łazarczyk - 2016-09-07 - Tenczyn (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

pakowanie i kontrola jakości produktów, przygotowywanie i paletowanie produktów do wysyłek, prowadzenie magazynu
" SIM KOŁO" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-10-07 - Koło (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych, konserwacja
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Bogusławice (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - 3 500 - 5 000 PLN

prowadzenie pojazdu ciężarowego z naczepą
Hańko Trans International Mateusz Hańko - 2016-09-22 - Wyszanów (lubuskie)

KIEROWCA C+E - od 2 200 PLN

transport krajowy
PUH ROBERTO-TRANS Robert Kosiński - 2016-10-21 - Kleosin (podlaskie)

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

przewóz róznych towarów
Usługi Transportowe - Kamil Kaczmarczyk - 2016-04-08 - Linów (świętokrzyskie)