Praca KIEROWCA C + E Wszemirów ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna

Miejsce pracy:
55-110 Wszemirów 100, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Krajowy transport drogowy rzeczy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 200 - 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C + E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wszemirów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Prusice

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 200 - 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C + E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
minimum rok doświadczenia jako kierowca . Mile widziane uprawnienia na obsługę żurawi przenośnych kat. IIŻ

Nazwa pracodawcy:
ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Adres pracodawcy:
63-900 Folwark 1, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Witkowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Folwark

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego