Praca KIEROWCA C + E Posmykowizna FIRMA HANDLOWA "WELTSAMEN" ŁUKASZ GAWORSKI

Miejsce pracy:
98-355 Posmykowizna 55, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Kierowanie pojazdami ciężarowymi, przewóz towarów handlowych na terenie kraju i za granicę.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C + E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Posmykowizna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pajęczański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Działoszyn

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT CE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie: średnie, prawo jazdy kat C+E, doświadczenie zawodowe- mile widziane

Nazwa pracodawcy: FIRMA HANDLOWA "WELTSAMEN" ŁUKASZ GAWORSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Termin: Pon.-Pt., Godziny : 8:00-16:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pajęczański

Gmina pracodawcy: Działoszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Posmykowizna

Adres strony pracodawcy: www.weltsamen.com

Numer budynku pracodawcy: 55

Profil działalności pracodawcy: Skup, sprzedaż zbórz, ziarna.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego