Praca KIEROWCA Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: prowadzenie pojazdów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 3 500 PLN

Data zakończenia pracy: 15.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Prawo Jazdy Kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: ------

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.09.2016

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY/ORGANIZATOR SWIETLICY - od 925 PLN

organizacja pracy i zajęć dla młodzieży w zakresie fotografii
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Gołąb (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Łobez (zachodniopomorskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

wykszt. zawod. prof. II rejestr. przed 29.06.2016
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Raczyce (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Wykonywanie prac w sposób zgodny z wymogami Sanepidu i zasadami BHP, wykonywanie poleceń kucharki wynikających z codziennego podziału pracy, obróbka wstepna warzyw i owoców, wykonywanie prac przygotowawczych do obiadu, utrzymywanie pomieszczeń kuchni oraz sprzętu kuchennego w należytej czystości, systematyczne wyparzanie naczyń kuchennych, pomoc przywydawaniu posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Czeladź (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż odzieży damskiej
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Żywiec (śląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

w/g wniosku
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Mława (mazowieckie)

INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA - od 12 458,33 PLN

Skuteczne udzielanie pomocy technicznej pierwszego/drugiego/trzeciego poziomu klientom z całego świata za pośrednictwem telefonu, korespondencji e-mail, Internetu oraz na odległość na przypisanych obszarach. Posługiwanie się narzędziami do usuwania błędów oraz przeprowadzanie prostych i umiarkowanie trudnych symulacji laboratoryjnych w celu dokonania analizy zaistniałych problemów oraz rozpoznania rozwiązań.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kraków (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - do 1 850 PLN

MONTOWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH W/G WSKAZÓWEK PRACODAWCY; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ MONTOWANIA KONSTRUKCJI STALOWYCH, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

- szycie odzieży damskiej wizytowej- szycie odzieży całodzienniej - żakiety, spodnieWymagana dbałość i precyzja.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MASZYN TARTACZNYCH - od 2 500 PLN

Obsługa strugarki czterostronnej.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Stalowa Wola (podkarpackie)

STAŻ - REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

staż 1) Opole, ul. Chabrów 117 godziny pracy:8-15.35 lub 12-19.35 sob 8-15.35, lub 2)Borki, Elektrowniana 24 w godzinach 7-14.35 lub 12-19.35 sobota wolna
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Brzezie (opolskie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

sprzedaż towaru, realizacja umów i zamówień, współpraca z firmami chińskimi, analiza i badanie rynku
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji sieci wodociągowej.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Giewartów (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

kucharz
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Burkat (warmińsko-mazurskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Świdnica (dolnośląskie)

OPERATOR LINII DO PRODUKCJI STOLARKI PCW - od 1 850 PLN

Operator linii do produkcji stolarki PCW
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Bytów (pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 2 000 - 3 000 PLN

prowadzenie autobusu, przewóz osób
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Dorohusk (lubelskie)

STOLARZ MEBLOWY W ZABUDOWIE KUCHENNEJ - od 1 500 PLN

Wycinanie elementów drewnianych, łączenie na klej, śruby, gwoździe, zszywki, szlifowanie, heblowanie, frezowanie, oklejanie, lakierowanie, bejcowanie, montowanie mebli w zabudowie u klienta. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, mile widziana specjalnośc stolarska, min. 1 rok doświadczenia jako stolarz mebli kuchennych, zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna, zdolności obróbki drewna, bardzo dobry wzrok, umiejętność rozróżniania barw, znajomość sztuki lakierowania, znajomość obsługi elektronarzędzi oraz profesjonalnych maszyn stolarskich.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Bieszkowice (pomorskie)

MENEDŻER - 997,4 PLN

samodzielna praca i sprawdzanie się w tej roli, dokumentacja, wykazanie się zrealizowanymi umowami, współpracą
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Frombork (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta i kasy fiskalnej,zapoznanie się z kodami towarów,zapoznanie się z fakturami od dostawców
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Zambrów (podlaskie)

KASJER/SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

wykładanie towaru, obs kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Kryspinów (małopolskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 18 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Indii,budowanie i utrzymywanie długotrwałej wspólpracji w relacji z klineta z Indii,pomoc klientom z Indii w rozwiązywaniu problemów.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI ELEKTRYCY BUDOWLANI I POKREWNI - od 1 850 PLN

pomoc elektryka
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Lubawka (dolnośląskie)

Oferta stażu dla osob bezrobotnej z określonym II profilem pomocy:- długotrwale bezrobotnych- bezrobotnych korzystających ze świadczeń pomocy społecznej- bezrobotnych posiadających co najmniej jedno dziecko do 6 r.ż lub dziecko niepełnosprawne do 18 r.ż. - bezrobotny niepełnosprawny
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Sokółka (podlaskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdu dostawczego do 3,5t. Przewóz pracowników, materiałów i sprzętu. Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu.Prowadzenie dokumentacji jazdy w zkresie realizowanych zadań.
kontakt przez PUP - 2014-11-28 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

Sprzątanie:- sal dydaktycznych tj.: wykładowych, laboratoryjnych, pracowni Fizyko i Kinezyterapii;- biur;- pozostałe pomieszczenia tj.: toalety, ciągi komunikacyjne itp. Sprzątanie terenu wokół budynku.Kontakt z pracodawcą osobisty ul. Inowrocławska 56 WrocławInformacja o ofercie w sali B
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Wrocław (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed