Praca KIEROWCA B/KONSERWATOR Łętownia DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁĘTOWNI

Miejsce pracy:
34-788 Łętownia 353, powiat: suski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Kierowca B/konserwator

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA B/KONSERWATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łętownia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: suski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jordanów

Zawód: kierowca samochodu osobowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁĘTOWNI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: suski

Gmina pracodawcy: Jordanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łętownia

Numer budynku pracodawcy: 353

Profil działalności pracodawcy: opieka nad osobami starszymi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu osobowego

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - od 3 000 PLN

Elektryk
"FABIOS" FABRYKA OSŁONEK BIAŁKOWYCH - 2016-05-09 - Białka (małopolskie)

STOLARZ, POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Stolarz, pomocnik stolarza
PĘCZEK WIESŁAW ZAKŁAD STOLARSTWA MEBLOWEGO - 2016-09-06 - Żarnówka (małopolskie)

ELEKTROMONTER - od 3 000 PLN

roboty elektryczne na sieciach NN i SN
"INST-EL" USŁUGI ELEKTROMONTAŻOWE ZADORA WACŁAW - 2015-12-02 - Jordanów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, dbanie o ekspozycję, realizacja celów sprzedażowych
"FIRMA DYDA'S" Dariusz Dyda - 2016-10-06 - Sucha Beskidzka (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 875 PLN

Sprzedawca
"AGA" SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY - 2015-12-02 - Białka (małopolskie)

AUDYTOR INWENTARYZACJI - 11 - 12 PLN

Liczenie towaru przy użyciu skanera
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Sucha Beskidzka (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY UKŁADANIU KOSTKI BRUKOWEJ. - od 13 PLN

Pracownik fizyczny przy układaniu kostki brukowej.
Piotr Gancarczyk, "BRUK - SPEC - PLUS" - 2016-09-05 - Śleszowice (małopolskie)

KIEROWNIK SKLEPU SPORTOWEGO - od 1 750 PLN

Zarządzanie i kierowanie zespołem firmy
"MD GROUP" Jurowaty Michał - 2015-11-24 - Sucha Beskidzka (małopolskie)

OPERATOR AUTOMATÓW OBRÓBCZYCH - od 10 PLN

operator automatów obróbczych
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Jordanów (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Sprzedawca w stacji paliw
Invest Group Sobaniak s.j. - 2016-03-08 - Zawoja (małopolskie)

OPERATOR KOPARKI - 2 000 - 3 000 PLN

operator koparki
"BUDROST" Sp. z o.o. Robert Kłapyta - 2016-08-03 - Stryszawa (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 2 200 - 3 200 PLN

Prace biurowe, marketing, sprzedaż.
Przedsiębiorstwo Budowlane LURKA - 2016-04-01 - Białka (małopolskie)

KELNERKA - od 12 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej
Marletta Zając Mały Świat - 2016-09-05 - Zawoja (małopolskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 750 PLN

roboty wykończeniowe
"LUX-DOM" PHUP PLEKAN WOJCIECH - 2015-12-02 - Sucha Beskidzka (małopolskie)

KIEROWCA - od 1 000 PLN

Przewóz osób samochodem służbowym
URZĄD MIEJSKI SUCHA BESKIDZKA - 2016-10-13 - Sucha Beskidzka (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Pracownik produkcji
"ELECTRIS" s.c. Hajdyła Łukasz - 2016-01-12 - Białka (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca
"BESKIDUS" Sp.z o.o. - 2016-03-02 - Zembrzyce (małopolskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 15 PLN

praca w Krakowie
AD-BUD Adrian Pytlowski - 2016-06-02 - Grzechynia (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc kuchenna
"BÓR"KJK "THERIOS"CJZW - 2016-06-27 - Toporzysko (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI - RECEPCJONISTA, - od 2 500 PLN

obsługa recepcji, praca biurowa
"PACYGA IMPORT - EXPORT" Krzysztof Pacyga - 2016-05-19 - Kuków (małopolskie)

BRYGADZISTA ROBÓT OGÓLNOBUDOWLANYCH - od 3 000 PLN

Brygadzista robót ogólnobudowlanych
"DRAG-BUD" Usługi Ogólnobudowlane Dragosz Krzysztof - 2016-02-03 - Marcówka (małopolskie)

LOGOPEDA - od 2 000 PLN

Prowadzenie terapii logopedycznej z dziećmi 3-10 lat
LOBUS Pracownia Diagnosty i Terapii Dziecka - 2016-03-09 - Sucha Beskidzka (małopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

Pomocnik stolarza
"FORTUS" P.P.U.H Fortuna Sławomir - 2016-05-23 - Tarnawa Dolna (małopolskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

pomocnik budowlany
"USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE" Sławomir Lizak - 2016-11-29 - Budzów (małopolskie)

KUCHARZ - od 2 300 PLN

Przygotowywanie posiłków
"SILVER" SP Z OO BUJAK TOMASZ BUJAK DOMINIKA - 2016-12-02 - Zawoja (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 800 PLN

Aktywna sprzedaż w terenie stolarki okiennej
F.P.H.U. "GŁUC" ANDRZEJ GŁUC - 2016-02-10 - Maków Podhalański (małopolskie)

KIEROWNIK BUDOWY - od 3 200 PLN

Kierownie brygadą budowlaną. Wymagane doświadczenie min. 2 lata
"HOLUX" - Usługi Renomotowo Budowlane.Wykonywanie prac ... - 2016-04-21 - Łętownia (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 000 PLN

Przewóz towarów samochodem ciężarowym
"TRANSJAN" Źółty Adam - 2016-08-16 - Zawoja (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed