Praca KIEROWCA AUTOBUSU Ujkowice DAMIL-TRANS

Miejsce pracy:
37-713 Ujkowice 43A, powiat: przemyski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: przewóz osób na linii regularnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ujkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przemyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przemyśl

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca autobusu

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy Kat. D

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: [Uprawnienie 1] : kurs na przewóz osób

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: DAMIL-TRANS

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, uprawnienia na przewóz osób

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: przemyski

Gmina pracodawcy: Przemyśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ujkowice

Numer budynku pracodawcy: 43A

Profil działalności pracodawcy:
usługi transportowe - sprzedaż det. art.przemysłowych /dziecięcych/.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu