Praca KIEROWCA AUTOBUSU Szubin Usługi Turystyczno-Przewozowe "Marco-Polo" W. Mastalerz

Bema 2/21, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Przewóz osób na trasie Kcynia-Nakło nad Notecią-Bydgoszcz.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szubin

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Przewóz osób

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. D

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy:
Usługi Turystyczno-Przewozowe "Marco-Polo" W. Mastalerz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: nakielski

Gmina pracodawcy: Szubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szubin

Ulica pracodawcy: Bema

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.12.2015