Praca KIEROWCA AUTOBUSU Szczecin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
KIEROWANIE AUTOBUSEM - WYCIECZKI AUTOKAROWE NA TERENIE EUROPY I KRAJÓW WSCHODNICH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE ŚREDNIE, WYŻSZE, PRAWO JAZDY KAT. BCD, MINIMUM 5 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I JĘZYKA ROSYJSKIEGO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczecin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Szczecin

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca autobusu (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy B+C

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Mickiewicza 39, 70-383 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: PRAWO JAZDY KAT. BCD

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Szczecin

Gmina pracodawcy: Szczecin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczecin

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu