Praca KIEROWCA AUTOBUSU Kamień Pomorski EMILBUS Sp.zs o.o.

Dworcowa 1, 72-400 Kamień Pomorski, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie pojazdów (w tym autobusów) na terytorium Polski oraz za jej granicami wg. bieżących potrzeb.Obsługa przewożonych pasażerów.Charakter zmian i godziny pracy do ustalenia z pracodawcą.Pełny etat.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wysokość wynagrodzenia brutto: 2000 zł

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamień Pomorski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kamień Pomorski

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Nazwa pracodawcy: EMILBUS Sp.zs o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim

Wybrzeże Władysława IV 18a, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
a) poziom wykształcenia: minimum średnieb) kwalifikacje i umiejętności: prawa jazdy kat. D, kurs na przewóz osóbc) uprawnienia: aktualne badania psychologiczne i lekarskie, aktualna karta kierowcy oraz informacja z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralnościd) doświadczenie zawodowe: minimum 3 latae) znajomość języków obcychz określeniem poziomu znajomości: niemiecki bardzo dobryf) zainteresowanie przyjęciemkandydata do pracy z Polskilub państwa EOG: z Polskig) inne: prezencja i wysoka kultura osobistamiejsce wykonywania pracy: ul. Dworcowa 1 Kamień Pomorski, ul. Wybrzeże Władysława IV 18A Świnoujście, ul. Królowej Jadwigi 31 Szczecin.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Świnoujście

Gmina pracodawcy: Świnoujście

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świnoujście

Ulica pracodawcy: Wybrzeże Władysława IV

Numer budynku pracodawcy: 18a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu