Praca KIEROWCA AUTOBUSU Gryfice PRZEDSIĘBIORSTWO PKS GRYFICE Sp. z o.o. w Słudwii

TRZYGŁOWSKA 32, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 000 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gryfice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryficki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gryfice

Zawód: kierowca autobusu

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KURS DOKSZTAŁCAJĄCY KIEROWCÓW - PRZEWÓZ OSÓB

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY KAT. D

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PKS GRYFICE Sp. z o.o. w Słudwii

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Koszarowa 4, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryficki

Gmina pracodawcy: Gryfice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gryfice

Ulica pracodawcy: Koszarowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.11.2015

Podobne oferty pracy

KIEROWCA POJAZDU O DMC 3,5 TONY - od 1 850 PLN

przewóz przesyłek
GFP TRANSPORT sp. z o.o. - 2016-06-21 - Płoty (zachodniopomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 500 PLN

Przewóz osób na trasach zakontraktowanych przez przewożnika
Sklep Spożywczo-Przemysłowy, Anna Kmak - 2016-08-09 - Bogusza (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 091 PLN

Trasa: Gryfice-SzczecinGodiny pracy: 3.00-11.00Wynagrodzenie: 2091 zł brutto przez 3 miesiące. Po okresie próbnym- 2460 zł brutto
CUKIERNIA - JOANNA WIGURSKA - 2016-02-25 - Gryfice (zachodniopomorskie)

OGRODNIK - od 1 850 PLN

WY&SPA GABRIELA KRULL - 2016-07-18 - Pobierowo (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWACZ - od 2 000 PLN

PAKOWANIE WYROBÓW, UKŁADANIE WYROBU GOTOWEGO NA PALETY
INTER-GRĄD SP. Z O.O. - 2016-06-13 - Sowno (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

- przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Gryfice (zachodniopomorskie)

Prowadzenie autobusu i sprzedaż biletów.
PKS Rzeszów S.A. - 2016-10-14 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA C+ E - od 3 500 PLN

Kierowca C+E, kurs na przewóz rzeczy, praca na terenie kraju na wywrotce
USŁUGOWY TRANSPORT TOWAROWY JÓZEF FASUŁA - 2015-12-11 - Mechowo (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 3 100 PLN

KAPITOL- SPÓŁKA CYWILNA - 2016-09-13 - Gryfice (zachodniopomorskie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - od 925 PLN

- pomoc przy opiece nad dziećmi, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Gryfice (zachodniopomorskie)

przewóz osób na linii regularnej -Oświęcim -Kraków
TOMASZ GOŁBA G.T."TRANS" - 2016-01-05 - Oświęcim (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 950 PLN

P.H. 'GAWA' Trzebiatów - 2016-01-20 - Gryfice (zachodniopomorskie)

do uzgodnienia
Przedsiębiorstwo Transportowe Kontra s.c. - 2016-06-28 - Wolica (podkarpackie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

kierowanie autobusem
Greg-Bud Serkowski Grzegorz - 2016-07-12 - Głogów (dolnośląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 15 PLN

mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. D
Przedsiębsiebiorstwo Budownictwa Ogólnego Spółka z o.o - 2016-02-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 4 500 PLN

Obsługa kursów wycieczkowych w kraju i za granicą.
Prywatna Nauka Jazdy, Handel Detal. Pieczykolan Zajazd Namysłowiak - 2016-03-07 - Zamość (lubelskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 1 850 PLN

Kierowca Autobusu - kraje Uni Europejskiej
Przedsiębiorstwo Turystyczno Handlowo Usługowe "ESKA" - Kamiński Andrzej - 2016-04-07 - Mielec (podkarpackie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 920 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POTRAW
EME SOLUTIONS - 2016-03-22 - Rewal (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 300 PLN

Obsługa gości na stołówce ośrodka. MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA. PRACA NAD MORZEM
Jastrzębska Spółka Ubezpieczeniowa Sp.zo.o. - 2016-03-24 - Pobierowo (zachodniopomorskie)

BARMAN - 1 850 - 2 500 PLN

OBSŁUGA GOŚCI HOTELOWYCH W BARZE, SEWOWANIE NAPOJÓW, MIKSOLOGIA DRINKÓW, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
KWR "LAGUNA" MRZEŻYNO- PPHU "BIRMEX"s.c. - M. ŁUSZKIEWICZ - 2016-03-08 - Mrzeżyno (zachodniopomorskie)

Praca na terenie kraju
PUT"SKRĘT"Stanisław Kępka Białogard - 2016-02-24 - Białogard (zachodniopomorskie)

EKSPEDIENT/KA(NR 2620) - od 12 PLN

obsługa maszyn do produkcji lodów, obsługa klienta, obsługa kasy
BPRESTIGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-18 - Mrzeżyno (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pozrądkowanie pokoi
PPHU PTASZYNKA ZBIGNIEW MAREK ZAJĄC - 2016-04-15 - Rybokarty (zachodniopomorskie)

obsługa autobusu, obsługa kasy fiskalnej, obsługa pasażera
ARRIVA BUS TRANSPORT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-08 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed