Praca KELNER(STAŻ) Lubin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa gości kawiarni - Villa Cuprum, prowadzenie dokuimentacji sprzedaży, rozliczenia kelnerskie

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER(STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykszt. zawodowe lub średnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Jana Kilińskiego 12b, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubiński

Gmina pracodawcy: Lubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubin

Ulica pracodawcy: Jana Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 12b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO HANDLOWYCH STAŻ - 997,4 PLN

uzipełnianie bazy danych, poszukiwanie klientów, pisanie ofert i zapytań, umawianie spotkań
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Piaseczno (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Jasionów (podkarpackie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 2 500 PLN

przygotowywanie potraw kuchni orientalnej oraz ich serwowanie.-znajomość receptur kuchni orientalnej-doczytywanie przepisów kuchni orientalnej ,konieczność porozumiewania się z pozostałymi pracownikami-cudzoziemcami
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Koluszki (łódzkie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA (STAŻ) - 997,4 PLN

Opiekunka dziecięca (staż)
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 850 PLN

Prace biurowe, obsługa klienta, rozliczanie sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI - od 1 850 PLN

pakowanie wyrobów czekoladowych
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Wysogotowo (wielkopolskie)

OPERATOR DZIURKARKI/DOPOSAŻENIE/16/2758 - od 1 850 PLN

ustawianie oraz programowanie dziurek techniką komputerową, oliwienie maszyn, czyszczenie
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Bażanowice (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Wykonywanie zawodu kierowcy, dbanie o tabor
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Mikołów (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

UTRZYMYWANIE PORZĄDKU W MAGAZYNIE, WYKŁADANIE TOWARU, ODBIÓR TOWARU
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY (BRANŻA AUTOMOTIVE) - od 1 850 PLN

obsługa maszyn produkcyjnych z branży automotive, odczytywanie schematów, rysunek techniczny, praca na narzędziach pomiarowych, kontrola nad stanem zaawansowania produkcji, kontrala stanu urządzeń i inffrastruktury tworzącej park maszynowy i narzędziowy
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Sosnowiec (śląskie)

SERWISANT (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gliwice (śląskie)

TECHNIK EKONOMISTA - 997,4 PLN

- archiiwizacja dokumentacji z referatu księgowości,- obsługa programu PUMA w zakresie księgowości
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Ujście (wielkopolskie)

STAŻ - ELEKTRYK-MECHANIK - 997,4 PLN

nauka mechaniki, elektroniki i elektryki pojazdów samochodowych, nauka udzielania pomocy w uruchomieniu pojazdu, usuwanie drobnych usterek, nauka zakupów części samochodowych, nauka pracy z komputerem diagnostycznym
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Chorzów (śląskie)

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA - do 2 500 PLN

Wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, inżynierii środowiska, gospodarki wodnej, hydrologii, rolnictwa, geografii, chemii, informatyki; co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z ochroną środowiska lub gospodarką wodną; udział w realizacja min. 3 prac/ projektów związanych z powyższą tematyką lub z zakresu wdrażania Ramowej Dyrektywy Wodnej, w ramach których wykorzystywano narzędzia GIS do analiz przestrzennych opisywanych zjawisk; znajomość j. angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym; znajomość pakietu MS Office oraz oprogramowania GIS, np. ArcGIS, QGIS; Zakres obowiązków: udział w projekcie: "Opracowanie i przetestowanie wielowymiarowego, dynamicznego modelu obliczania ładunków zanieczyszczeń odprowadzanych rzekami do Morza Bałtyckiego" realizowanego na zlecenie Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice; oferta także dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Gliwice (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Reprezentowanie firmy na terytorium Ukrainy, tłumaczenie dokumentów na język polski, znajomość położenia miejscowości na Ukrainie. Prawo jazdy KAT A, B, C. Biegła znajomość języka ukraińskiego oraz j. rosyjskiego.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Promna (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie montażu konstrukcji stalowych, zabezpieczenie konstrukcji stalowych przed utratą stateczności, wykonywanie obmiaru i odbioru konstrukcji stalowych, demontowanie konstrukcji stalowych. Praca 40 godz./tydz., od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Sękocin Nowy (mazowieckie)

OFICER DS WSPARCIA PROCESÓW LOGISTYCZNYCH - od 5 048 PLN

Zarządzanie zamówieniami między fabrykami a dostawcami komponentów, monitoring realizacji zamówień i poszukiwanie możliwych akcji usprawniających, tworzenie planu zapotrzebowania (forecast) na komponenty LED dla bazowej produkcji oraz na potrzeby wdrażania nowych produktów, przy ścisłej współpracy z Działem Rozwoju, wsparcie i koordynowanie procesu wdrażania nowych dostawców od momentu wejścia do pierwszej produkcji, współpraca z działem zakupów, nad jakością dostaw komponentów i redukcja czasu dostawy, monitorowanie zmian poziomu zapotrzebowania na komponenty, poprzez kontrolę poziomu zapasów i wsparcie utrzymania wymaganego minimalnego poziomu zapasu (healty stock), identyfikacją ewentualnych szans na zminimalizowanie poziomu komponentów wolorotujących.Umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Piła (wielkopolskie)

ANALITYK - od 4 000 PLN

Analiza rozwiazań systemów ERP, IT oraz wdrażanie w Polsce - projekt zastosowań informatyki. Analiza i ocena projektów przetwarzania informacji. Ekspertyzy systemów komputerowych. Prace analityczne, badawcze i wdrożeniowe. Diagnoza problemów. Modernizacja projektów i procesu.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Zabierzów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Ustroń (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Pisanie pism, prowadzenie doku
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Mielec (podkarpackie)

obsługa kasy fiskalnej, urządzeń biurowych, obsługa klientów, wydawanie paragonów, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, znajomość asortymentu, zamawianie towarów, przyjmowanie dostaw towarów, pomoc klientom w pakowaniu towarów, dbałość o ekspozycję towarów, ład i porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Zaborze (małopolskie)

obsługa kasy fiskalnej, wypisywanie faktur, wydawanie towarów, załatwianie reklamacji
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Koluszki (łódzkie)

MONTER - 997,4 PLN

Przestrzeganie przepisów BHP, wykonywanie poleceń przełożónego, wykonywanie prac hydraulicznych, monterskich, roboty ziemne, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.Staż w godzinach 7-15.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Płock (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

pakowanie danego asortymentu, kontrola jakościowa: masy, kolorystyki, czystości, wytrzymałaości
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Lubartów (lubelskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Trzcianka (wielkopolskie)

ASYSTENT ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI - od 2 000 PLN

-windykacje należności,-korespondencja z członkami wspólnot mieszkaniowych, -dekretowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed