Praca KELNERKA Grajewo kontakt przez OHP

Stanowisko: KELNERKA

Wynagrodzenie: 5 - 7 PLN

Zakres obowiązków: aktualne badania Sanepid, miła aparycja, komunikatywność, obsługa kasy fiskalnej, uczciwość

Data publikacji: 2016-01-28

Lokalizacja: Grajewo (podlaskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
aktualne badania Sanepid, miła aparycja, komunikatywność, obsługa kasy fiskalnej, uczciwość

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 5 - 7 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Pracodawca się zadeklarował że będzie wypłacał od 5 do 7 zł za godzinę.

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grajewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grajewski

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 5 - 7 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Grajewo

Adres pracodawcy:
Ełcka 30, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: grajewski

Gmina pracodawcy: Grajewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grajewo

Ulica pracodawcy: Ełcka

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy: Usługi gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Grajewo

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 1 850 - 2 750 PLN

nadzorowanie maszyn,odpowiedzialność za ilościwe i jakosciowe wykonanie, system pracy 3-zmianowy
kontakt przez OHP - 2016-06-10 - Dylaki (opolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie towaru, kompletowanie towaru, wydawanie towaru, sporządzanie zestawień i raportów
kontakt przez OHP - 2017-07-18 - Wodzisław Śląski (śląskie)

OSOBA DO WYKŁADANIA TOWARU - od 10 PLN

wykładanie asortymentu na półkach sklepowych
kontakt przez OHP - 2016-02-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

INSTALATOR, SERWISANT SYSTEMÓW TELETECHNICZNYCH - do 2 700 PLN

Układanie kabliMontaz instalacji elektrycznychNaprawa przegląd systemów teletechnicznychOrganizacja materiału i sprzętu Znajomość podstaw rynku technicznego
kontakt przez OHP - 2017-08-01 - Kalisz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż produktów, wykładanie towarów
kontakt przez OHP - 2017-08-18 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJIPRACOWNIK PALETYZACJIPRACOWNIK MIXU - 1 950 - 2 500 PLN

Praca na hali produkcyjnej przy produkcji lodów. Pakowanie lodów do kartonów. Układanie kartonów na paletach. Mieszanie zasypów. Obsługa maszyn. Dbałość o bezpieczeństwo i jakość pracy.
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Banino (pomorskie)

PRACOWNIK HALI - od 10,29 PLN

wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-04-13 - Tychy (śląskie)

KOLPORTER - 8 - 9 PLN

roznoszenie ulotek produktów firmy
kontakt przez OHP - 2016-01-29 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - do 13 PLN

zbieranie zamówień, praca ze skanerem, liczenie asortymentu, pakowanie części samochodowych
kontakt przez OHP - 2017-07-24 - Chorzów (śląskie)

WYCHOWAWCA KOLONIJNY - 2 000 - 2 500 PLN

opieka nad grupami kolonistów
kontakt przez OHP - 2017-07-04 - Grzybowo (zachodniopomorskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 6,15 PLN

Roznoszenie ulotek, dostarczanie ulotek do indywidualnych skrzynek pocztowych na terenie Rybnika.
kontakt przez OHP - 2016-02-16 - Rybnik (śląskie)

WYCHOWAWCA KOLONIJNY - od 1 000 PLN

opieka nad dziećmi , organizacja zabaw, w terminie 17-30 lipca 2017r. w BORACH TUCHOLSKICH
kontakt przez OHP - 2017-07-05 - Kielce (świętokrzyskie)

KONSULTANT SPRZEDAŻY - od 50 PLN

sprzedaż bezpośrednia kosmetyków
kontakt przez OHP - 2017-08-02 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - do 2 315 PLN

Pomoc w przygotowaniu posiłków.
kontakt przez OHP - 2017-10-02 - Orzesze (śląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wykonywanie usług fryzjerskich
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Lewin Brzeski (opolskie)

PIEKARZ - 2 000 - 2 500 PLN

Pieczenie chleba i innych wyrobów
kontakt przez OHP - 2016-01-25 - Opalenie (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI FAST FOOD / MIELEC - 10 - 12 PLN

Obsługa klienta, przygotowanie zamówień
kontakt przez OHP - 2016-12-02 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 14 - 15 PLN

liczenie asortymentu w markecie wskazanym przez pracodawcę, skanowanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-01-14 - Tczew (pomorskie)

KASJER / SPRZEDAWCA - od 11 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.
kontakt przez OHP - 2016-05-05 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 340 PLN

- dostarczanie komponentów na linię produkcyjną - obsługa wózka widłowego
kontakt przez OHP - 2016-04-05 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MASZYN - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn
kontakt przez OHP - 2017-01-09 - Lubliniec (śląskie)

MONTER/PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 200 PLN

-MONTOWANIE DROBNYCH ELEMENTÓW-KONTROLA JAKOŚCI GOTOWEGO PRODUKTY-PAKOWANIE ELEMENTÓW-SORTOWANIE ELEMENTÓW-OBSŁUGA MASZYN
kontakt przez OHP - 2016-11-07 - Gdańsk (pomorskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 2 100 PLN

dotrzymywanie towarzystwa osobie starszej,gotowanie,dbanie o dom,opieka nad osobą starszą
kontakt przez OHP - 2016-12-14 - Łódź (łódzkie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

-obsługa klienta na sali sprzedaży-obsługa kasy fiskalnej (nie wymagamy doświadczenia)-towarowanie sklepu-prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2017-05-25 - Strzelce Opolskie (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

-Doświadczenie lub predyspozycje do wykonywania prac biurowych-obsługa komputera ; Mc office Word , excel-komunikatywność-chęci do pracy
kontakt przez OHP - 2017-10-04 - Katowice (śląskie)

OSOBA SPORZĄTAJĄCA - do 8 PLN

dbanie o porządek i czystość na obiekcie
kontakt przez OHP - 2016-02-04 - Rydułtowy (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 2 500 - 2 700 PLN

KONTROLA JAKOŚCI ELEMENTÓW GOTOWYCH Z TWORZYW SZTUCZNYCH, PAKOWANIE ELEMENTÓW, PROSTE PRACE POMOCNICZE NA PRODUKCJI
kontakt przez OHP - 2017-10-11 - Łódź (łódzkie)

OSOBA DO KOMPLEMENTACJI ZAMÓWIEŃ - od 12,5 PLN

Komplementacja zamówień ze skanerem magazynowym, pakowanie produktów, przygotowywanie towaru do wysyłki
kontakt przez OHP - 2016-12-01 - Błonie (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 300 PLN

brak danych
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Sochaczew (mazowieckie)