Praca KELNERKA Elbląg kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: obsługa gości hotelowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Elbląg

Junaków 5, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Junaków

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Elbląg

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KOLPORTER - do 5 PLN

uczciwość, komunikatywność, motywacja do pracy
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Grajewo (podlaskie)

ANKIETER TERENOWY - od 1 500 PLN

przeprowadzenie badania w terenie oraz wprowadzanie danych do narzędzia informatycznego
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Tarnów (małopolskie)

HOSTESSA - od 12 PLN

reklama produktu
kontakt przez OHP - 2016-03-23 - Brzeg (opolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 2 000 - 2 500 PLN

Obsługa wózka widłowego, załadunek i rozładunek towarów, inne prace magazynowe
kontakt przez OHP - 2016-12-05 - Rudna Mała (podkarpackie)

INWENTARYZATOR - do 15 PLN

liczenie towaru za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-11-04 - Tarnów (małopolskie)

KELNER/BARMAN - od 12 PLN

kelner/barman
kontakt przez OHP - 2016-01-27 - Chomiąża Szlachecka (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA DROGOWEGO - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiemI zmiana 08.00-16.00Miejsce pracy: Elbląg i Gdańsk
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ANKIETER - od 1 850 PLN

zachęcanie ludzi do wypełnienia ankiet
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ, MANICURE, PEDICURE, HENNA, RZĘSY
kontakt przez OHP - 2016-08-26 - Gdynia (pomorskie)

PERSONEL DO KOMPLETOWANIA ZAMÓWIEŃ W HURTOWNI FARMACEUTYCZNEJ - od 10,5 PLN

kompletowanie zamówień,uzupełnianie dokumentacji logistycznej,dbanie o porządek na stanowisku pracy;
kontakt przez OHP - 2016-08-08 - Gdańsk (pomorskie)

HOSTESSA - od 12,2 PLN

Promowanie produktów - branża spożywcza - degustacja pieczywa.
kontakt przez OHP - 2016-09-05 - Katowice (śląskie)

LAKIERNIK/SZLIFIERZ WYROBÓW DRZEWNYCH - od 1 750 PLN

Lakiernik/szlifierz (mdf, drewno, fornir)
ULWE Piotr Ulkowski - 2015-12-16 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

RAZ W TYGODNIU - od 2 000 PLN

Opracowanie planu pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej oraz dokładna znajomość ujętej w nim problematyki. realizacja zajęć wychowawczych, prowadzenie zajęć socjoterapeutycznych, działalności profilaktycznej, przeprowadzanie rozmów wychowawczych z uczniami z udziałem rodziców, pracodawców, nauczycieli. udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu planowanych imprez kulturalno - oświatowych i sportowo – rekreacyjnych.
kontakt przez OHP - 2016-09-23 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA (W KAWIARNI) - do 9 PLN

sprzedaż wyrobów kawiarnianych, obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Świętochłowice (śląskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

pomoc przy produkcji mebli
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Nowina (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 9,3 PLN

Sprzątanie i utrzymanie czystości na terenie obiektu obsługiwanego przez Firmę
kontakt przez OHP - 2016-03-31 - Gdańsk (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 3 000 PLN

przyjęcie towaru na magazynie, układanie towarów na półkach, kompletowanie zamówień, prace magazynowe, udział w inwentaryzacjach
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER/ ARCHIWISTA - do 18 PLN

Przenoszenie dokumentów.
kontakt przez OHP - 2016-04-09 - Ochmanów (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 30 - 60 PLN

obieranie warzyw, sprzątanie stanowiska pracy
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Dobrzyń nad Wisłą (kujawsko-pomorskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 11 PLN

wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, czynności pomocnicze
kontakt przez OHP - 2016-09-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

Przewożenie asortymentu zakładu za pomocą wózka widłowego (niski skład), wykonywanie pracy związanych z pakowaniem i przepakowywaniem produktów firmy, dbanie o porządek na stanowisku pracy, ścisła współpraca z innymi działami zakładu, wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi na zakładzie zasadami BHP.
kontakt przez OHP - 2016-04-18 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

Pakowanie, kompletacja zamówień, rozładunek i załadunek towarów, praca przy użyciu skanera
kontakt przez OHP - 2016-12-05 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH - od 2 000 PLN

Towarzyszenie osobie starszej oraz wspieranie jej w czynnościach życia (pielęgnacja,posiłki itp.)
kontakt przez OHP - 2016-01-05 - Katowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 200 PLN

POMOC W KUCHNI
kontakt przez OHP - 2016-07-25 - Malbork (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych, ekspozycja towaru, dbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez OHP - 2016-04-26 - Rybnik (śląskie)

INWENTARYZATOR - 12,5 - 14,1 PLN

nocne liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-11-16 - Cieszyn (śląskie)

SPRZEDAWCA - OBSŁUGA STOISKA SERY/WĘDLINY - 7 - 8 PLN

Obsługa stoiska sery/wędliny
kontakt przez OHP - 2016-04-27 - Nowy Sącz (małopolskie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

Wykształcenie brak wymagań; doświadczenie mile widziane; chęci do pracy; umowa na okres próbny; miejsce pracy Pyskowice;
Kroll Witold - Działalność Hotelarska, Gastronomiczna i Rozrywkowa - 2016-07-25 - Pyskowice (śląskie)

POMOCNIK MASZYNISTY OFFSETOWEGO - od 1 850 PLN

pomoc maszynisty offsetowego
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TELEMARKETER - od 8,61 PLN

- wykonywanie telefonów wychodzących- sprzedaż produktów- pozyskiwanie klientów
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Gliwice (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed