Praca KELNERKA/BUFETOWA Otyń kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Otyń, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: - obsługa klientów na sali

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNERKA/BUFETOWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Otyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosolski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 24.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagania: umiejętność nawiązywania kontaktów, dokładność.oferta pracy w ramach umowy UmRefDo30/16/0010 w sprawie refundacji części kosztów wynagrodzenia oraz składki na ubezpieczenie społeczne skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Staszica 1c, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PuP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: nowosolski

Gmina pracodawcy: Nowa Sól

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowa Sól

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 1c

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*