Praca KELNERKA Brodnica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa gości restauracji, obsługa urządzeń gastronomicznych: zmywarka, ekspres ciśnieniowy do kawy; sprzątanie sali konsumpcyjnej i pomieszczeń gospodarczych; obsługa kasy fiskalnej; dbanie o czystość ogródka letniego

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brodnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 24.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: min. poziom wykształcenia: zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Żwirki i Wigury 3, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: slierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Brodnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brodnica

Ulica pracodawcy: Żwirki i Wigury

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA ART.GASTRONOMICZNYCH - od 1 850 PLN

przygotowywanie kanapek, sałatek, pakowanie i układanie w ladach, obsługa ekspresu kawy, pieczenie zapiekanek i tostów, sprzedaż, obsługa kasy filkalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Głogów (dolnośląskie)

STOLARZ - do 1 850 PLN

stolarz
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

archiwizowanie dokumentów, przyjęcie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Bytom (śląskie)

POZOSTAŁE POMOCE I SPRZĄTACZKI BIUROWE, HOTELOWE I PODOBNE - od 850 PLN

Sprzątanie basenów termalnych, sprzatanie biur, karczm, hoteli
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Nowy Targ (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków , podawanie posiłków, pomoc dzieciom w spożywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

j/w
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT - od 1 100 PLN

dbanie o relacje z klientami chińskimi, wspomaganie pracy chińskich przedstawicieli handlowych, ścisła współpraca i wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KOSMETYCZKA/ TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - STAŻ - 997,4 PLN

WYKONYWANIE ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH : PIELĘGNACYJNYCH, MIKRODERMABRAZJI, ULTRADŹWIĘKÓW, PEELINGU KAWITACYJNEGO, MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ, ZABIEGÓW Z UŻYCIEM FAL RADIOWYCH, WYKONYWANIE HENNY, REGULACJI BRWI, DEPILACJI, PEDICURE, MANICURE, ZDOBIENIA ŻELOWEGO PAZNOKCI
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Pawłowiczki (opolskie)

INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - od 2 600 PLN

Inspektor BHP
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Pomoc przy produkcji szczotek.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

fryzjer damsko-męski
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Żary (lubuskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

1609U PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 750 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Radom (mazowieckie)

STAZYSTA W DZIALE HR I ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Strzegom (dolnośląskie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - od 1 850 PLN

- praca z dziećmi w przedszkolu w Lubinicku i Wilkowie,- pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Lubinicko (lubuskie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze bieżącej i naprawie samochodów
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kwidzyn (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Ogrodzieniec (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie w kościele i na plebanii, sprzątanie wokół kościoła, troska o czystość i zieleń
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Borki (lubelskie)

MONTER - od 1 850 PLN

montaż wkładów kominkowych
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Głowno (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Sprzątaczka
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie techniczne; zakres obowiązków: napawa i konserwacja maszyn produkcyjnych, modyfikacja stanowisk produkcyjnych, prace biurowe; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice strefa
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Gliwice (śląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

odbieranie dzieci ze szkoły, pomoc w odrabianiu lekcji, prowadzenie zajęć dydaktycznych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Stare Babice (mazowieckie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

Obsługa stanowisk pracy w zakresie powielania dokumentów, obsługa faxu, przygotowywanie korenspondencji do wysłania
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Piła (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA/POMOC FRYZJERA - od 1 850 PLN

odbierania telefonów, umawianie klientów, mycie głowy, sprzątanie stanowiska pracy fryzjera
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

OGRODNIK - od 1 850 PLN

Przycinanie krzewów i drzew, koszenie trawy, pomocnik brukarza
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Żywiec (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 500 PLN

SPRZĄTANIE NA BUDOWIE;WYMAGANIA: UMIEJĘTNOŚĆ SPRZĄTANIA;GODZINY PRACY: 08.00 - 16.00 (40 GODZIN TYGODNIOWO)
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed