Praca KELNER Zielona Góra kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: przyuczenie do zawodu kelnera

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra

Zamenhofa 1, 65-186 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Zamenhofa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 13 PLN

doświadczenie na produkcji, zdolności organizacyjne i umiejętność podejmowania decyzji.
kontakt przez OHP - 2016-01-21 - Gliwice (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Zamawianie podawanie posiłków,napoi,obsługa bufetu.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Twardogóra (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości
Port Sztynort Sp. z o.o. - 2016-03-02 - Sztynort (warmińsko-mazurskie)

OSOBA DO SPRZĄTANIA - 730 - 750 PLN

odkurzanie, mycie, sprzątanie
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Sosnowiec (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie śniadań, przygotowywanie dań kuchni polskiej, włoskiej, deserów; przygotowywania dań na przyjęcia okolicznościowe; obsługa urządzeń gastronomicznych
B & B Bogdan Roszkowski - 2016-04-08 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - PREFEROWANE PANIE (U) - 15 - 17 PLN

Kontrola jakości pakowanych elementów wychodzących z maszyny, pakowanie produktów.
kontakt przez OHP - 2017-01-02 - Poznań (wielkopolskie)

OPERATOR PROCESU - od 2 500 PLN

Zapewnienie ciągłości procesu technologicznego,obsługa maszyn i linii pakującej,usuwanie podstawowych usterek maszyn,przestrzeganie przepisów BHP.
kontakt przez OHP - 2016-06-13 - Bieruń (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzątanie biura (pomieszczeń biurowych), sprzątanie działu sprzedaży
KLEKS Drewka, Puszkiel - 2016-06-16 - Zielona Góra (lubuskie)

OSOBA DO PRZEPROWADZENIA "ZAKUPU KONTROLOWANEGO" - od 50 PLN

PRZEPROWADZENIE "ZAKUPU KONTROLOWANEGO" W 13 PUNKTACH W GMINIE LINIA PRZEZ OSOBĘ MAŁOLETNIĄ KTÓRA NIEDAWNO UKOŃCZYŁA 18 R. Ż. I PRÓBUJE ZAKUPIĆ ALKOHOL
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Linia (pomorskie)

KELNER - od 1 900 PLN

obsługa klienta w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOCNIK OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO /MIELEC - 13 - 16 PLN

Dokonywanie załadunku i rozładunku towarów, wykonywanie zleconych prac magazynowych, utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy, dbanie o wózki widłowe,
kontakt przez OHP - 2016-04-07 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY/MONTAŻ TELEWIZORÓW - od 1 850 PLN

PRACE PRODUKCYJNE, OBSŁUGA LINII MONTAŻOWYCH
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Chełmno (kujawsko-pomorskie)

MERCHANDISER. AUCHAN - USTOWO - od 1 090 PLN

Wykładanie towaruDbanie o należytą ekspozycję towarów w sklepie
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MONTER - 2 000 - 2 500 PLN

Wykonywanie prac związanych z dopasowaniem części ,wyznaczanie miejsca montażu kotłów i armatury kotłowej.
kontakt przez OHP - 2017-02-14 - Sędziszów (świętokrzyskie)

SPAWACZ MIG-MAG - od 17 PLN

spawanie mig-mag elementów metalowych
kontakt przez OHP - 2016-01-19 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KIEROWCA KAT. B - od 12 PLN

Rozwożenie ulotkowiczów na terenie powiatu Jędrzejów
kontakt przez OHP - 2017-02-06 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

DOSTAWCA PIZZY - od 12 PLN

Dostarczanie pizzy do domu klienta
kontakt przez OHP - 2016-12-01 - Tychy (śląskie)

DYSTRYBUTOR GAZETEK REKLAMOWYCH - 200 - 250 PLN

Dystrybucja gazetek reklamowych- gazetki do rozniesienia 1 raz w tyg. w godz. popołudniowych
kontakt przez OHP - 2017-01-09 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 9,68 PLN

wstępna obróbka warzyw, obieranie warzyw, mycie naczyń
APT TIME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-18 - Zielona Góra (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta wg wspólnie wypracowanych standardów, budowanie trwałychrelacji z klientami (praca: Zielona Góra, Sulechów, Świebodzin)
1. POŚREDNICTWO FINANSOWE AMELIA KASPEROWICZ 2. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "AKCES-OKNA " AMELIA KASPEROWICZ - 2016-03-29 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNER - do 13 PLN

Podawanie posiłków oraz utrzymanie należytej czystości na stołówce.
Centrum Promocji Zdrowia SANVIT Sp. z o.o. O/Ciechocinek - 2016-02-24 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

HYDRAULIK - od 11,23 EUR

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż instalacji sanitarnych (woda i rurociągów do odprowadzania ścieków), jak również systemów grzewczych i gazowych.
kontakt przez OHP - 2016-12-28 - Holandia (Holandia)

OPIEKUN/OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - od 2 100 PLN

Opieka nad osobą starszą lub chorą, która nie jest w stanie sama zadbać o siebie i swoje potrzeby. Codzienne czynności obejmują podstawową pielęgnację Podopiecznego, dbanie o jego dobre samopoczucie, towarzyszenie i organizowanie Podopiecznemu czasu (gry, spacery, rozmowa), proste prace domowe (utrzymanie porządku, robienie zakupów, gotowanie)
kontakt przez OHP - 2017-02-01 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA/REPREZENTANT - od 650 PLN

szkolenie się, raportowanie, pozyskiwanie klientów, praca z ludźmi, telefonowanie, wypełnianie wniosków, szykowanie symulacji, obsługa komputera, rekrutowanie
OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. - 2016-07-13 - Zielona Góra (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 500 PLN

obsługa klientów, pozyskiwanie nowych klientów, współpraca z klientami indywidualnymi i formowymi, realizacja nałożonych celów biznesowych
Nationale Nederlanden Ułsugi fiannsowe - 2016-02-15 - Zielona Góra (lubuskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 12 PLN

Obsługa klienta, przygotowywanie posiłków typu fast-food.
kontakt przez OHP - 2016-11-04 - Czeladź (śląskie)

ULOTKARZ - od 10 PLN

rozdawanie ulotek w centrum Olsztyna
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

- KELNERKA - od 9 PLN

- obsługa gości
kontakt przez OHP - 2016-03-21 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

PRACE POMOCNICZE, POMOCNIK SPRZEDAWCY POKRYĆ PODŁOGOWYCH - od 12 PLN

Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,udzielanie na prośbę klienta informacji o oferowanych produktach, towarowanie i opieka nad powierzonym działem, przyjmowanie zamówień, dbanie o estetykę firmy
kontakt przez OHP - 2016-11-24 - Sosnowiec (śląskie)