Praca KELNER Zduńska Wola Restauracja WENECJA Adam Lepczyński

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa baru i kasy fiskalnej

Data publikacji: 2016-09-26

Lokalizacja: Zduńska Wola (łódzkie)

Pracodawca: Restauracja WENECJA Adam Lepczyński

Łaska 27, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zduńska Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zduńska Wola

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Praca w wymiarze 1/2 etatuPraca na dwie zmiany w godz. 11.00 - 17.00 i 17.00 - 22.00

Nazwa pracodawcy: Restauracja WENECJA Adam Lepczyński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Zduńska Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zduńska Wola

Ulica pracodawcy: Łaska

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 500 PLN

dbanie o wizerunek lokalu, podawanie posiłków, obsługa gości
Hotel Restauracja La-Musica Adam Matusik - 2016-08-16 - Żabieniec (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

KELNER - do 1 850 PLN

Prace związane z obsługą klientów w lokalu gastronomicznym
Kawiarnia "Wrzos" Aleksandra Czerwińska - 2016-03-23 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

serwowanie napoi, przygotowywanie sali konsumpcyjnej, nakrywanie stołów
Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. - 2016-09-22 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

KELNER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Chojnice (pomorskie)

KELNER - od 2 500 PLN

-obsługa gości w restauracji hotelowej-obsługa koferencji, szkoleń,imprezwykształcenie min. zawodowedoświadczenie zawodowe- mile widzianeznajomość języka niemieckiego-komunikatywnie
Hotel Huszcza Stanisław Huszcza - 2016-03-11 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

KELNER - 10 - 11 PLN

obsługa klientów itp.
kontakt przez OHP - 2016-02-17 - Nowa Dęba (podkarpackie)

przygotowywanie lokalu, dbanie o wystrój, obsługa klienta
Restauracja PROWENT Sp. z o. o. - 2016-06-21 - Świętochłowice (śląskie)

OPERATOR OKLEINIARKI - KIEROWCA - od 2 500 PLN

wykonywanie czynności na danym stanowisku
Hurtownia KORNIK Jerzy Capała - 2016-08-31 - Zduńska Wola (łódzkie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek na sali, kontakt- pokój nr 9 tut. PUP
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Mikoszewo (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Zduńska Wola (łódzkie)

KELNER - do 2 000 PLN

przymowanie zamówien , dostarczanie potraw, rozliczanie itp.
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 1 554,94 PLN

Obsługa gości hotelowych, room service, obsługa imprez okolicznościowych, obsługa śniadań.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kalisz (wielkopolskie)

Obsługa gości restauracji, rozliczanie utargów, dbanie o czystość w miejscu pracy. Restauracja jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godz. 12.00-23.00.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Zbigniew Tucholski Restauracja Niezłe Ziółko - 2016-08-19 - Zabrze (śląskie)

KELNER - od 2 000 PLN

- Obsługa gości w restauracji hotelowej; - Obsługa konferencji, grup zorganizowanych; - Dbanie o wysoką jakość obsługi oraz utrzymanie pozytywnych relacji z klientami; - Przygotowywanie i utrzymywanie porządku w obsługiwanej sali. Równoważny system czasu pracy (zmiany 12-godzinne). Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą - e-mail (CV) z dopiskiem (numerem referencyjnym): KH/PUP/2016 na adres: haston.rekrutacja (at) hasco-lek.pl lub złożyć osobiście w recepcji hotelu.
HASTON CITY HOTEL Sp. z o.o. - 2016-03-22 - Wrocław (dolnośląskie)

KELNER - od 1 750 PLN

Praca w charakterze kelnera. Wykonywanie powierzonych zadań.
,,GALICJA" Paweł Borowiec - 2015-11-27 - Babica (podkarpackie)

KELNER - od 2 100 PLN

Wykształcenie min. średnie, doświadczenie mile widziane, możliwośc przyuczenia do zawodu, mile widziana znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym. Zakres obowiązków: obsługa gości restauracji
PHU PETROL Sp. z o.o., Hotel "ZAJAZD POD SZYSZKAMI" - 2016-10-25 - Krotoszyn (wielkopolskie)

OBSŁUGA KLIENTA W RESTAURACJI SOBIESKI
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "JANTAR" SP. Z O.O. - 2016-02-17 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Program stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Zduńska Wola (łódzkie)

KELNER - do 2 500 PLN

Wykształcenie: zawodowe lub średnie; wymagane doświadczenie na w/w stanowisku; mile widziana znajomość języka angielskiego; punktualność, dyspozycyjność, schludność; jedna zmiana; miejsce pracy: Paniówki
Restauracja "VERONA" - 2016-03-23 - Paniówki (śląskie)

OBSŁUGA SALI RESTAURACYJNEJ
OKFAMILY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-23 - Kraków (małopolskie)

- obsługa klientów hotelu- sporządzanie raportów
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Krosno (podkarpackie)

Obsługa gości restauracji, dbałość o porządek w miejscu pracy. Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziana znajomość języków obcych (angielski/niemiecki). Rodzaj umowy-umowa zlecenie. Miejsce wykonywania pracy JASTRZĘBIA GÓRA.
Firma "WITA" S.C. Ireneusz Cechosz, Agata Cechosz - 2017-06-12 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

PRACOWNIK EKSPEDYCJI - od 1 860 PLN

pakowanie pieczywa do koszy wg. W/Z
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Zduńska Wola (łódzkie)

TOKARZ - od 1 920 PLN

toczenie elementów motoryzacyjnych
STEMOT M.Strzeliński, D. Strzelińsk Spółka Jawna - 2016-02-01 - Zapolice (łódzkie)

kompleksowa obsługa kelnerska/barmańska. Przygotowanie restauracji do obsługi gości zgodnie z obowiązującymi standardami. zachęcanie gości do skorzystania z oferty gastronomicznej hotelu.
Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. - 2016-09-05 - Ogonki (warmińsko-mazurskie)

-obsługa w restauracji-obsługa sniadań i imprez okolicznościowych-rozliczanie rachunków restauracyjnych-utrzymanie porządku w obrębie wykonywanych zadań
Hotel Restaurant BOSS Grzegorz Głowacki - 2016-03-17 - Miłosław (wielkopolskie)

serwowanie potraw w restauracji, obsługa gości w restauracji
PRZEDSIEBIORSTWO HOTELE SP. Z O.O. - 2016-09-16 - Kwidzyn (pomorskie)