Praca KELNER Żary kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: obsługa kelnerska gości hotelu i restauracji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 15.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w stopniu słabym

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Adres pracodawcy:
Mieszka I 15, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Żary

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żary

Ulica pracodawcy: Mieszka I

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: Hotel i Restauracja Willa Park, Villa Nova

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

- dobieranie materiałów drzewnych bukowych do obróbki ze względu na wymaganą przez klientów jakość produkowanych ramiączek odzieżowych, desek, chlebaków, innych wyrobów galanterii drzewnej,- obsługiwanie pilarek stolarskich taśmowych i tarczowych oraz pilarek tarczowych poprzecznych i wyrzynarek lub prace pomocnicze przy tych obrabiarkach,- obsługiwanie strugarek wyrówniarek, frezarek dolno- i górnowrzecionowych, wczepiarek, wiertarek i prace pomocnicze,- obsługiwanie szlifierek,- ocenianie stanu technicznego narzędzi w przypadku ich stępienia lub awaryjnego zużycia,- wykonywanie innych prac koniecznych w procesie technologicznym np. prace montażowe
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Gorlice (małopolskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 850 PLN

Prace ślusarsko-spawalnicze na hali produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Łódź (łódzkie)

BROKER INFORMACJI - od 14 PLN

pozyskiwanie źródeł informacji z rynku indyjskiego, podtrzymywanie relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STARSZY SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW - od 13 628,42 PLN

Kierowanie założonymi projektami zorientowanymi na klienta, zarówno tymi o umiarkowanym zakresie, jak i tymi szeroko zakrojonymi oraz kierowanie wieloma projektami odnoszącymi się do pojedynczych klientów lub grup klientów, tworzenie harmonogramu projektu ortaz jego planu, uwzględniającego wymagania w zakresie finansów, zasobów i materiałów.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Mława (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 2 000 PLN

Obsługa skanera magazynowego OPTICON OPl - 9728
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OBUWIA - od 1 850 PLN

Produkcja wkładek do obuwia poprzez obsługe maszyny (wycinarki)
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Swobnica (zachodniopomorskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Oferta pracy przeznaczona dla osób z ustalonym odpowiednim profilem zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rybniku. Osoba zainteresowana ofertą pracy zgłasza się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracy.Doświadczenie w zawodzie, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Rybnik (śląskie)

KIEROWCA KAT. C - 2 800 - 3 500 PLN

dystrybucja artykułów spożywczych do klientów gastronomicznych,rozładunek towarów u klientów, sprawdzanie towaru wraz z klientem, odbiór potwierdzonych dokumentów przewozowych od klientów oraz gotówki(okazjonalnie), dbanie o powierzone mienie. Firma oferuje: stabilną pracę w rozwijającej się firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazne środowisko pracy, kartę Multisport, dla chętnych dodatkowe ubezpieczenie.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Gdańsk (pomorskie)

SEKRETARKA - od 2 200 PLN

Prowadzenie sekretariatu w szkole, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, sprawdzanie sprawozdawczości, przygotowywanie odpowiedniej kategorii pisma, prowadzenie rejestru druków ścisłego zarachowania, obsługa poczty elektronicznej, faxu, telefonu, programu Hermes, SIO,Optivum.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Nowa Wieś (mazowieckie)

POZOSTALI DRUKARZE - od 2 500 PLN

wydruk plakatów, oprawa dokumentów, wysyłka
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Krosno (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI-OBSŁUGA WAGOPAKOWARKI - od 1 850 PLN

obsługa wagopakowarki
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

opieka nad osoabmi niepełnosprawnymi , proste naprawy
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Chróścin (łódzkie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych; naprawa i konserwacja instalacji, prace przygotowawcze ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Mirsk (dolnośląskie)

MAGAZYNIER-OPERATOR LASERA - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Pleszew (wielkopolskie)

DYREKTOR DO SPRAW PERSONALNYCH - od 2 000 PLN

nadzór nad pracownikami, motywowanie do pracy, organizowanie dnia pracy, rozliczanie pracowników
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Leszno (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. INFORMATYKI - 2 200 - 2 400 PLN

Obsługa techniczna komputerów i innych urządzeń używanych przez pracowników Opery, nadzór nad instalacją, konfiguracją, aktualizacją i utrzymaniem sprawności oprogramowania, instalowanie oprogramowania w sieci, na serwerach oraz na komputerach użytkowych w Operze, wykonywanie raportów miesięcznych i rozliczeń okresowych czasu pracy, aktualizacje danych w formularzach do rozliczania czasu pracy, nadzorowanie pracy programów RCP: PR Master i RCP Master, administracja serwerami (Ubuntu, Samba, Windows 2003 R2, Windows XP) i zasobami sieciowymi, niezwłoczne usuwanie nieprawidłowości działania sieci i Internetu wewnątrz Opery, obsługa okablowania szkieletowego sieci Opery oraz urządzeń sieciowych i monitoringu, nadzór nad programem i sprzętem do inwentaryzacji Lupine, informatyczna obsługa i wsparcie stron www.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Gdańsk (pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 2 500 PLN

Montaż konstrukcji oraz ociepleń.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Łajski (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

Przyjmowanie pojazdów do obsługi i naprawy, pobieranie narzędzi i przyrządów do prac obsługowo naprawczych.Określenie stanu technicznego pojazdów i ich zespołów, lokalizowanie uszkodzeń, elementów i podzespołach samochodu, wykonywanie napraw.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Wadowice (małopolskie)

KELNER/RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

Oferta tylko dla zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie Pracy. Szczegóły Doradców klienta.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Zakrzów (opolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ- STAZ POWER II - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- staz POWER II
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Gutowo Małe (wielkopolskie)

KOSMETYCZKAX1 - 997,4 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - STAŻ PO WER 2 - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC MUZEALNA - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Lębork (pomorskie)