Praca KELNER Wrocław kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Wrocław

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

FREZER - od 13 PLN

wyksz. zawodowe,umiejętność czytania rysunku technicznego,umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,kontrola pomiarowa i jakościowa wyrobów,min. roczne doświadczenie zawodowe,umiejętność pracy w zespole,obróbka skrawaniem detali wykonywanych przez KOW,
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ -PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Zbrojenie budowli. Dodatkowe prace spawalnicze - łączenie konstrukcji spawaniem elektrycznym. Betonowanie. Praca na wysokości powyżej 4 m. Możliwość pracy w delegacji, gwarantowane bezpłatne zakwaterowanie.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Nowa Sól (lubuskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - do 1 850 PLN

wykonywanie instalacji kablowych (sieci) komputerowych, telekomunikacyjnych, telewizji przemysłowej, alarmowych - przeciwwłamaniowych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wadowice (małopolskie)

KUCHARZ - od 2 100 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Rzetnia (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygototywanie i gotowanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2013-10-11 - Kalisz (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

budowa linii energetycznych
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Zambrów (podlaskie)

STARSZY KSIĘGOWY PROJEKTÓW - od 8 000 PLN

Przygotowywanie sprawozdań finansowych, monitorowanie stanu finansowego dużych projektów, sprawdzanie poprawności zawieranych umów
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kraków (małopolskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 2 500 PLN

wykonywanie prac elektrycznych, montażowych, montaż urządzeń elektroenergetycznych
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Rzeszów (podkarpackie)

CUKIERNIK ( N) - 997,4 PLN

0
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Karpin (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego, rozładunek i załadunek towaru na/ z samochodu lub w magazynie na regały wysokiego składowania
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Gorlice (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Ciężkowice (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

PROWADZENIE KORESPONDENCJI, REDAGOWANIE PISM, PRZYGOTOWANIE OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH, PRZYGOTOWANIE SPRAWOZDAŃ I ROZLICZEŃ W TYM ZAKRESIE, KLASYFIKOWANIE DOKUMENTÓW; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE PRAC BIUROWYCH, WYPOCZYNKU, TURYSTYKI, SPORTU I REKREACJI; MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN DROGOWYCH - od 2 000 PLN

prace zwiazane z utrzymaniem dróg powiatowych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Żyrardów (mazowieckie)

STAZ/POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

-szkolenie BHP i p. poż.-obróbka mięsa i warzyw-utrzymywanie czystości w pomieszczeniach kuchennych-kontrola jakości towaru do spożycia
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Kożuchów (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości na terenie gminy Ośno Lubuskie
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Ośno Lubuskie (lubuskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Warszawa (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

obsługa gości, klientów ośrodka, nauka rozliczeń za pobyt i dodatkowe usługi
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Jantar (pomorskie)

OPERATOR MASZYN SKRAWAJĄCYCH- STAŻ - 997,4 PLN

OBSŁUGA ORAZ KONSERWACJA MASZYN, NARZĘDZI SKRAWAJĄCYCH, PRZYRZĄDÓW POMIAROWYCH, DOBIERANIE I USTAWIANIE PARAMETRÓW OBRÓBKI PROSTYCH DETALI, URUCHAMIANIE ORAZ NADZOROWANIE PRACY OBRABIAREK, OPRACOWYWANIE ORAZ MODYFIKACJA PROGRAMÓW OBRÓBKI NA POTRZEBY OBRÓBKI PROSTYCH DETALI, WYKONYWANIE PROSTYCH OPERACJI SKRAWANIEM ORAZ SZKICÓW PROSTYCH DETALI
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

ADMINISTRATOR - od 2 300 PLN

administrowanie budynków w zarządzanych i administrowanych nieruchomościach
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Poznań (wielkopolskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Kłoczew (lubelskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, obsługi wózków widłowych i suwnic IIS sterowanych z poziomu O.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Gniezno (wielkopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, terminala, metkownicy, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, obsługa klienta, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Wola (śląskie)

OPERATOR SUWNICY - do 2 350 PLN

Obsługa suwnicy sterowanej z poziomu roboczego. Praca dwuzmianowa. Oferta dostepna w sali F, D, A. Oferta przeznaczona także dla osób niepełnosprawnych. Kontakt z pracodawcą: tel.: 503 955 626 (w godz. 7:00-15:00), e-mail: interno.biuro (at) gmail.com
INTERNO Sp. z o.o. - 2016-03-14 - Wrocław (dolnośląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Złotoryja (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 1 850 - 2 000 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Skorochów (opolskie)

POMOCNIK DEKARZA DPC ALG - od 1 850 PLN

pomocnicze prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2014-04-18 - Werkowo (wielkopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 750 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Byczyna (opolskie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ- STAŻ - 997,4 PLN

SPAWANIE PROFILI, UTRZYMYWANIE PORZĄDKU NA STANOWISKU PRACY, ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI PPOŻ. I BHP, OBRÓBKA ELEMENTÓW PRZYGOTOWANYCH DO SPAWANIA
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Reńska Wieś (opolskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Gdańsk (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach krajów wschodnich (Rosja, Ukraina, Białoruś, Uzbekistan), budowanie bazy klientów, realizacja planów sprzedaży, przygotowanie ofert, prowadzenie rozmów oraz korespondencji handlowej, raportowanie. Praca na poł etatu. Kontakt z pracodawcą telefoniczny i mailowy.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Wrocław (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed