Praca KELNER Tomaszów Mazowiecki kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: OBSŁUGA KLIENTA

Data publikacji: 2016-02-08

Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tomaszów Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 09.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Konstytucji 3 Maja 46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 46

Profil działalności pracodawcy: sceidg

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

utrzymanie porządku i czystości w obiekcie i wokół budynku
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Trawniki (lubelskie)

NAUCZYCIEL STAŻYSTA - od 437,5 PLN

Pomoc w prowadzeniu zajęć dydaktyczno wychowawczych.Pomoc przy czynnościach samoobsługowych dzieci.Prowadzenie zabaw z dziećmi.Pomoc w opiece nad dziećmi w przedszkolu jaki i w czasie spacerów.Czytanie bajek.Prowadzenie gimnastyki.Dbanie o czystość i estetykę na sali.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Wadowice (małopolskie)

SORTOWACZ - od 925 PLN

Sortowanie owoców, obsługa maszyn sortujących
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Głudna (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI I PRZETWÓRSTWA METALI - od 1 850 PLN

Frezowanie słupków do produkcji okien aluminiowych, wykształcenie min. zawodowe, prawo jazdy kat.B,
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 950 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów chińskich, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPIEKUN/ANIMATOR - od 2 000 PLN

organizacja zajęć dla dzieci, animacja, opiekagodz. 9.00-19.00
kontakt przez PUP - 2017-08-02 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY (I) - od 1 850 PLN

kosztorysowanie, prace pomocnicze w biurze
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Tarnów (małopolskie)

POMOC KSIĘGOWA - 997,4 PLN

pomoc w księgowaniu dokumentów, bieżące prace biurowe, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Warszawa (mazowieckie)

INŻYNIER DS KONFIGURACJI - od 5 000 PLN

• Uczestniczyć aktywnie w procesie zarządzania konfiguracją,oraz rozwiązań.• Znać technologię, metod i środowisk związanych z powierzonymi zadańniami przez pracowników wyższego szczebla, i uczyć się i poszerzać wiedzę.• Oszacowywać, rozwijać i rozwiązać regularne zadania zarządzania konfiguracją / problemy związane z konfiguracją, budować, wdrażania, Kopia zapasowa / Przywracanie procesów.• Naprawiać problemy / wady, zgłaszane, koncentrują się na określaniu i rozwiązywaniu przyczyn problemu.• Instalacja ,konfiguracja ,oraz rozwój konkretnych narzędzi testowania.• Budowanie , konfiguracja infrastruktury dla rozwiązań pod nadzorem kadry kierowniczej.• Monitoring, procedury tworzenia kopii zapasowych • Wykonać przegląd instrukcji skryptów / kodów, wdrażania i utrzymania
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - od 3 250 PLN

właściwe przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami, zapewnienie czystości i gotowości oraz właściwego zastosowania sprzętu kuchennego
kontakt przez PUP - 2017-07-28 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPAWACZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Wólka Ostrożeńska (mazowieckie)

KONSULTANT SYSTEMU ERP DS. MODUŁU HANDLU - od 3 500 PLN

zapewnienie wsparcia technicznego uzytkownikom systemu , zastosowanie i udział w tworzeniu nowych wersji oprogramowania
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Kraków (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kasjer-sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Olesno (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe,pomoc w przygotowywanie posiłków i ich wydawanie. inne czynności zlecone
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Mędrzechów (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 900 PLN

Obsługa i naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 13 PLN

obsługa zamówień wysyłanych do krajów rosyjskojęzycznych, prowadzenie dokumentacji magazynowej, m.in. w języku rosyjskim lub ukraińskim: przyjmowanie, oznakowanie i rozkładanie towaru, obsługa urządzeń technicznych (czytników kodów kreskowych, komputera)
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Zielona Góra (lubuskie)

TECHNOLOG KONSTRUKTOR - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Poszukujemy osób odpowiedzialnych z doświadczeniem w kelnerstwie, szybko nawiązujących kontakt. Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze. Książeczka sanepidowska wymagana.
Ristorante Pizzeria Taormina s.c. Jerzy Kopacz, Agnieszka Casa - 2016-08-23 - Oświęcim (małopolskie)

KELNERKA - 997,4 PLN

1. Przygotowywanie Sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej.2. Przygotowywanie (polerowanie ) sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń do wydawania potraw i napojów.3. Nakrywanie stołów do konsumpcji.4. Serwowanie potraw i napojów.5. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.6. Obsługa uczestników przyjęć okolicznościowych z uwzględnieniem obowiązujących zasad nakrywania stołów.7. Sprzątanie ze stołów.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Chmielno (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 800 PLN

przyjmowanie zleceń, zamówień, wystawianie fakturprzyjmowanie towaru (płyt w formacie 2800x2080)obsługa wiertarki stołowej (nawiercanie otworów średn.35 i 25)obsługa szablonów stolarskich (wycinanie elementów frezarką)
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Głogów (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN POLIGRAFICZNYCH - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn do lakierowania i kaszerowania, przygotowanie i czyszczenie sit, kontrola jakości
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Nowy Sącz (małopolskie)

OPERATOR PILAREK DO POZYSKIWANIA TARCICY - 997,4 PLN

Wykonywanie kompleksowo prac w zakresie procesu technologicznego pozyskiwania tarcicy.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Majdan Wielki (lubelskie)

MANIKIURZYSTKA - od 2 000 PLN

wykonywanie zabiegów manicure, pedicure
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Jaworzno (śląskie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ - do 2 000 PLN

Spawanie i szlifowanie.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 000 PLN

WYKONYWANIE TYNKÓW WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH, SZPACHLOWANIE, WYKONYWANIE STROPÓW MURASKICH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 M, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA, NA SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ UMAWIAĆ SIĘ TELEFONICZNIE
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK MASZYN SZWALNICZYCH - od 2 136 PLN

Konserwacja i naprawa maszyn szwalniczych typu (YAMATO, DUERKOPP ADLER, JUKI, REECE, MAIER, LECTRA, BROTHER,)
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Baranów (wielkopolskie)

MONTAŻYSTA STOLARKI OKIENNEJ - do 2 000 PLN

Oferta dla osób pow. 50 roku zgodnie z art. 60d ustawy.Montaż stolarki okiennej; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice i okolice;
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Gliwice (śląskie)

ASYSTENT DS. EXPORTU-IMPORTU - od 950 PLN

redagowanie tekstów reklamowych i informacyjnych, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, aktywne wspieranie przedstawicieli handlowych w ich codziennej działalności
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

Układanie i sprzedaż kwaitów, obsługa poczty kwiatowej.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Chojnice (pomorskie)