Praca KELNER Świnoujście kontakt przez PUP

Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa gości w restauracji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 960 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świnoujście

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Świnoujście

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 960 PLN

Data zakończenia pracy: 14.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Wojska Polskiego 1/2a, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Świnoujście

Gmina pracodawcy: Świnoujście

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świnoujście

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

ELEKTROMECHANIK - do 1 850 PLN

naprawa rozruszników i alternatorów
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Złotoryja (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 3 000 PLN

Ogólny zakres obowiązków: prowadzenie pojazdu, załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem; czynności spedycyjne; obsługa codzienna pojazdów i przyczep; niezbędne formalności administracyjne. Wymagania dotyczące kandydatów: poziom wykształcenie -średnie zawodowe; uprawnienia prawo jazdy kat. C+E; doświadczenie zawodowe minimum 1 rok, preferowane 10 lat doświadczenia na ww. stanowisku; znajomość języka obcego j. rosyjski, j. ukraiński w stopniu biegłym.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Lublin (lubelskie)

ELEKTRYK-STAŻ - 997,4 PLN

utrzymanie zakładu w ruchu
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Zakopane (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Montaż z konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Brzezie (opolskie)

MONTER - 11 - 14 PLN

Montaż elementów z tworzyw sztucznych, metalowych, drewnianych itp., bałość o powierzony sprzęt, kontrola jakości wykonywanych elementów, wydajna praca zgodnie z dokumentacją
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Siedlce (mazowieckie)

KIEROWCA CIĄGNIKA. - od 1 000 PLN

Prace przy wycinkach, prace melioracyjne, prace budowlane, roboty inżynieryjne.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Błachów (opolskie)

PILARZ - od 1 850 PLN

obsługa pił tarczowych
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Moryń (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK WYKRAWANIA-ROZBIÓR MIĘSA - od 1 750 PLN

wykrawanie i rozbiór mięsa
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Zdrzewno (pomorskie)

SHAREPOINT DEVELOPER / SHARE POINT PROGRAMISTA - do 15 261 PLN

Tworzenie, projektowanie, testowanie i implementacja aplikacji w systemie SharePoint.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

praca przy wykonywaniu wylewek maszynowych, kierowca kat B, prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Uniejów-Kolonia (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

- wprowadzanie danych do systemu księgowego- przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Słupca (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

SPAWANIE, OBRÓBKA METALU
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Szklary Dolne (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, przyjęcie towaru, wyliczanie cen sprzed. towarów, dbanie o towar, niedopuszczanie do przeterminowania, odpowiedzialność materialna, dbanie o czystość
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Nierada (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- rozkładanie towaru- obsługa klienta- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Parczew (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY -BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy -brygadzista
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego (kat. B)
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Malinie (podkarpackie)

STARSZY ANALITYK BIZNESOWY - od 9 500 PLN

-dopilnowanie, że wszystkie wymagania zostały uwzględnione i przeanalizowane, włączając w to wszystkie elementy funkcjonalne i nie funkcjonalne, wykorzystując MoSCoW tam gdzie konieczne; -przyczynia się do stworzenia całościowej (end-to-end) usługi, uwzględniając rozwój procesu i zmianę danych tam gdzie konieczne; -dostarcza proces oraz operacujną zmianę dla odpowiednich struktur, SLAs, zarządzanie i szkolenie; ustala zmianę z odpowiednimi stronami; -definiuje matrix przypisania odpowiedzialności RACI/RASCI;-definiuje i asystuje przy ryzyku w projekcie, wszelkich problemach oraz zależnościach, które mogą się w projekcie pojawić, identyfikuje pierwotną przyczynę oraz podejmuje starania w celu naprawienia sytuacji; -angażuje zespoły techniczne oraz zespoły zarządzające ryzykiem, aby stworzyć i zarządzać plan odnoszący się do wymagań technologicznych, strukturalnych, lokalizacji oraz integracji; -tworzenie zaawansowanych modeli workflow przy wykorzystaniu Visio Diagrams; -dokumentacja procesu;
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie wyższe (absolwent I lub II stopnia do 6 m-cy po ukończeniu studiów); znajomość MS Office, obsługa urządzeń biurowych; znajomość j. angielskiego na poziomie B2; zakres obowiązków: prace adm. biurowe, sporządzanie dokumentów, obsługa korespondencji, przyg. sprawozdań i raportów, obsługa klienta; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNICK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie wyższe; umiejętność obsługi komputera; łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pracownikami, dobra org. pracy, kreatywność, dyspozycyjność; zakres obowiązków: prowadzenie sekretariatu, spraw finansowych Centrum Biotechnologii, prowadzenie projektów realizowanych w Centrum Biotechnologii, spraw osobowych itp.; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Gliwice (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - ROZBIÓRKA SAMOCHODÓW - od 1 850 PLN

rozbiórka samochodów i skuterów
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Chojnice (pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji, kierowanie zapytań ofertowych, analiza ofert.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Skarbimierz (opolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Korytnica (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie potraw kuchni polskiej; wykończenie, dekorowanie oraz wydawanie wyrobów kulinarnych,
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Miasteczko Śląskie (śląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc przy sporządzaniu posiłków, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Sandomierz (świętokrzyskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed