Praca KELNER Świnoujście kontakt przez PUP

Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa gości w restauracji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 960 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świnoujście

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Świnoujście

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 960 PLN

Data zakończenia pracy: 14.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Wojska Polskiego 1/2a, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Świnoujście

Gmina pracodawcy: Świnoujście

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świnoujście

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

OSOBA DO SPRZĄTANIA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

Obsługa klientów firmy
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

oferta staż do 30 r.ż
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Łowicz (łódzkie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Olkusz (małopolskie)

FRYZJER* - od 1 850 PLN

Usługi fryzjerskie damskie i męskie. Wykonywnaie zabiegów trychologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Legionowo (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Staż dla osób niepełnosprawnych poszukujących pracy niepozostających w zatrudnieniu
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

KAMIENIARZ - 997,4 PLN

staż w zawodzie kamieniarz
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Hażlach (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż i zamawianie pamiątek w sklepie pamiątkarskim, przyjmowanie i metkowanie towaru, wyszukiwanie towaru w internecie, sprawdzanie do sprzedaży w sklepie, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek na stanowisku;
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Dbałość o tereny zielone
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Sieradz (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Sulechów (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- REFDO30 - od 1 900 PLN

Prace brukarskie, prace przy busdowie dróg i chodników
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Gościeszowice (lubuskie)

obsługa klienta, przyjecie i ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Olkusz (małopolskie)

SAMODZIELNY EKSPERT DS. BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI - od 18 500 PLN

wdrażanie i utrzymywanie procedur i zabezpieczeń w zakresie bezpieczeństwa informacji, zarządzanie aktywami związanymi z informacjami
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOC PIEKARSKO- CIASTKARSKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Żory (śląskie)

MONTER - od 1 850 PLN

montaż rolet zewnętrznych i wewnętrznych, regulacja, konserwacja oraz naprawa, podłączanie zasilania do rolet i bram, montaż bram garażowych i przemysłowych, instalowanie automatyki do bram oraz rolet
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCA/CY - do 1 800 PLN

Sprzątanie pomieszczeń, terminali, biur, holi, korytarzy na lotnisku, sprzątanie terenu zewnętrznego.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gdańsk (pomorskie)

GONIEC - od 1 850 PLN

Zgodny z zajmowanym stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Krasnystaw (lubelskie)

TYNKARZ - MALARZ - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Warszawa (mazowieckie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ - od 2 300 PLN

Sapawanie metodą MAG 135.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Złotoryja (dolnośląskie)

ASYSTENTKA DS. HANDLU I MARKETINGU - od 1 850 PLN

wspomaganie pracy administracyjno-biurowej, tłumaczenie rozmów i koresponencji na j. angielski lub z j. angielskiego na polski, projekty marketingowe
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR-LAKIERNIK - 12 - 16 PLN

obsługa automatycznej linii lakierniczej
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Rawicz (wielkopolskie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, eksponowanie i pakowanie produktów klientom
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Łazisko (łódzkie)

KELNER - do 2 500 PLN

Wykształcenie: zawodowe lub średnie; wymagane doświadczenie na w/w stanowisku; mile widziana znajomość języka angielskiego; punktualność, dyspozycyjność, schludność; jedna zmiana; miejsce pracy: Paniówki
Restauracja "VERONA" - 2016-03-23 - Paniówki (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Ośno Lubuskie (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 200 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Sławno (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

prace pomocnicze w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

staż na stanowisku opiekuna medycznego
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Cieszyn (śląskie)

ASYSTENT BRYGADZISTY PRODUKCJI DS. PRACOWNIKÓW UKRAIŃSKICH - od 1 960 PLN

tłumaszenie zadań produkcyjnych instruktaży obsługi maszyn i urządzeń, spraw bieżących z języka polskiego na ukraiński i odwrotnie 50%. . Kontrola i nadzór pracowników ukraińskich 20%. 3. obsługa linii produkcyjnych 15%. 4. Pakowanie i rozładunek towarów15%
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Wanaty (śląskie)

POMOC MECHANIKA - od 1 900 PLN

prace pomocnicze przy naprawie sprzętu mechanicznego
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Trzebinia (małopolskie)