Praca KELNER Świeradów-Zdrój "Kaja" K. i T. Krzeszewscy Sp.j. Świeradów Zdrój

Piłsudskiego 2-4, 59-850 Świeradów-Zdrój, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świeradów-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świeradów-Zdrój

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Staż pracy na stanowisku kelnera-mile widziany

Nazwa pracodawcy:
"Kaja" K. i T. Krzeszewscy Sp.j. Świeradów Zdrój

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + list motywacyjny - kontakt (at) kaja.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubański

Gmina pracodawcy: Świeradów-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świeradów-Zdrój

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 2-4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*