Praca KELNER-STAŻ Busko-Zdrój kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER-STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Busko-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: buski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Różana 2, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: buski

Gmina pracodawcy: Busko-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Busko-Zdrój

Ulica pracodawcy: Różana

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: usługi gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACZKA RECZNA I PRASOWACZKA - od 1 850 PLN

pranie prasowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

STAŻ - POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

poznanie zasad funkcjonowania przedszkola,pomoc przy podawaniu posiłków, pomoc dzieciom przy zabiegach higienicznych, udział w przygotowaniu pomocy dydaktycznych, udział w zajęciach
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Chorzów (śląskie)

OSOBA DO PROWADZENIA SPRAW KSIĘGOWYCH (Z,N) - do 2 150 PLN

Osoba do prowadzenia spraw księgowych
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Tarnów (małopolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

PRZETWÓRCA RYB - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Sejny (podlaskie)

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wyk podstawowe, 5-10 lat doświadczenia w zawodzie, umiej. obsługi kasy fiskalnej, znajomość j. chińskiego.Zamawianie towaru w j. chińskim.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Wprowadzanie dok. księgowych do programu księgowego. Prowadzenie akt osobowych. Dekretacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Płock (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 850 PLN

Opieka nad dzieckiem w wieku do lat 5.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Oleśnica (dolnośląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Zapoznanie się z regułami i zasadami firmy i przepisami BHP; przygotowanie i przechowywanie produktów żywnościowych; utrzymanie czystości na stanowisku pracy; obróbka wstępna i termiczna surowców; przygotowanie potraw w oparciu o receptury; wydawanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

MURARZ - OFPR/16/1195 - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Wrocław (dolnośląskie)

340S - MECHANIK SAMOCHODOWY - 2 000 - 3 500 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Radom (mazowieckie)

BARMAN-KELNER - 997,4 PLN

wykonywanie poleceń pracodawcy, obsługa klientów, obsluga kasy fiskalnej, dbanie o porządek na barze i sali restauracyjnej
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Przepisywanie decyzji na komputerze. Protokołowanie czynności prokuratorskich. Przygotowanie akt do archiwum.Ekspedycja poczty.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

obsługa programu księgowego
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Sztum (pomorskie)

MENAGER - do 1 850 PLN

Kontakt z klientem, zarządzanie pracownikami, promocja produktów
kontakt przez PUP - 2015-08-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY- STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Zakopane (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Poznań (wielkopolskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 2 000 PLN

malowanie, tynkowanie, prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Chrzanów (małopolskie)

PIECOWY - od 11,67 PLN

załadunek i rozładunek detali, prace fizyczne związane z dźwiganiem i przenoszeniem wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Gliwice (śląskie)

MONTER SYSTEMÓW SUCHEJ ZABUDOWY - do 1 850 PLN

Wykształcenie średnie; 2 lata doświadczenia; uprawnienia elektryczne; praca na wysokości; dyspozycyjność; Zakres obowiązków: montaż lekkich systemów konstrukcji; odczytywanie rysunków technicznych; umowa zlecenie; miejsce pracy: Pyskowice i teren kraju
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Gliwice (śląskie)

BARMAN - 997,4 PLN

praca za barem, nalewanie napoi
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Olkusz (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Bielsko-Biała (śląskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

wykonywanie receptury aptecznej, rozkładanie towaruekspediowanie leków w granicy uprawnień
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Zgierz (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta /sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Szamotuły (wielkopolskie)

DOSTAWCA POTRAW - do 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Piekary Śląskie (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych oraz korytarzy budynku urzędu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)