Praca KELNER-STAŻ Busko-Zdrój kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER-STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Busko-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: buski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Różana 2, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: buski

Gmina pracodawcy: Busko-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Busko-Zdrój

Ulica pracodawcy: Różana

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: usługi gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca w sklepie odzieżowym, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Śrem (wielkopolskie)

PRACOWNIK CENTRUM OBSŁUGI TELEFONICZNEJ (KONSULTANT CONTACT CENTER) - od 2 100 PLN

Obsługa połączeń telefonicznych.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

PRACE W MAGAZYNIE
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Koneck (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY - od 2 800 PLN

Fakturowanie i księgowanie dokumentów na rachunkach klientów. Bezpośredni kontakt z klientem w języku arabskim.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 16,5 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Stargard (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

prace pomocnicze na obszarze kuchni, praca w godz. 12.00-21.00, poniedziałek wolny, potem wg grafiku
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Radomierzyce (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż warzyw, owoców i art. spozywczych, dbanie o porządek w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Chorzów (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu m.in.- zapoznanie się zuzgodnieniami kuchni oraz produktami do wykonywania dań i ich sporządzenia- umiejętność robienia pizzy i dań
kontakt przez PUP - 2015-11-28 - Żywiec (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PŁACOWEJ - 997,4 PLN

WG HARMONOGRAMU
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Polkowice (dolnośląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - do 1 750 PLN

montowanie, demontowanie elementów nadwozi samochodowych, usuwanie uszkodzeń elementów i zespołów nadwozi samochodowych, czyszczenie konserwacja elementów nadwozi samochodowych, wykonywanie operacji na obrabiarkach do blach.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Wyrzysk Skarbowy (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Wołomin (mazowieckie)

KAFELKARZ - od 4 000 PLN

Układanie glazury
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Sopot (pomorskie)

KELNER - do 1 850 PLN

Obsługa gości restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Konin (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (PO STAŻU) - od 2 000 PLN

dekretowanie i księgowanie dokumentów, obsługa programu Płatnik, kontakt z US i ZUS
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Lublin (lubelskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie zawodowe + czeladnik.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Racibórz (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

roboty ogólnobudowlanegodz. 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Gronowo Górne (warmińsko-mazurskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Księgowa - dekretacja i księgowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Myszków (śląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 2 500 - 3 000 PLN

Obsługa transportu wewnętrznego z wykorzystaniem wózków widłowych. Wymiana butli gazowej w wózkach widłowych.Zgłaszanie konieczności przeglądów serwisowych używanych wózków widłowych. Pomoc w wybijaniu odlewów z form, oczyszczanie zewnętrznej i wewnętrznej powierzchni odlewów z masy formierskiej. Utrącanie układu wlewowego, zalewek przy odlewach żeliwnych.Wycinanie z powierzchni odlewów wtrąceń niemetalicznych, pęcherzy, rzadzizn i innych wad odlewniczych. Załadowanie do skrzyń odlewów zabrakowanych, nadlewów, wlewów, zalewek w podziale na gatunki materiału nadlewów. Pakowanie odlewów na palety i w pojemniki, wykonywanie dodatkowych czynności w zależności od sytuacji, otrzymanych od bezpośrednich przełożonych.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Radomsko (łódzkie)

INSTRUKTOR PRAWA JAZDY KAT. B - do 1 850 PLN

Ustalanie Harmonogramów jazd z kursantami, instrukcja wstępna do pracy na danym pojeździe, przeprowadzanie egz. wewnętrznychi prowadzenie dokumentacji kursowej.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Mysłowice (śląskie)

KALETNIK (STAŻ) - 997,4 PLN

Przygotowywanie części piórnika do montażu, czyszczenie, pakowanie.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Dęblin (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłkow na potrzeby cateringu, przygotowywanie dan dietetycznych, przygotowywanie dań na imprezy kolicznościowe
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

według zajmowanego stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Żuromin (mazowieckie)

STOLARZ - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Rogowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac administrcayjno-biurowych (obsługa klienta, przyjmowanie i odbieranie rozmów telefonicznych, faxów, redagowanie pism, wystawianie dokumentów sprzedaży)
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Łódź (łódzkie)

*KONSULTANT DS. UBEZPIECZEŃ (STAŻ) - 997,4 PLN

pomoc przy organizacji pracy biura, obsługa klienta indywidualnego
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Lubin (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kowalewo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

MANIKIURZYSTKA - od 2 000 PLN

wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie, stopy oraz stylizacje paznokci. Wymagane wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie, ukończony kurs stylizacji paznokci, znajomość j. angielskiego w stopniu - podstawowym.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Mysłowice (śląskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Radomsko (łódzkie)