Praca KELNER Sędziszów Małopolski HOTEL i RESTAURACJA " STARY MŁYN" Mieczysław i Piotr Kroczek w Sędziszowie Młp.

Rzeszowska 1, 39-120 Sędziszów Małopolski, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Zgodnie z umową.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sędziszów Małopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ropczycko-sędziszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sędziszów Małopolski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie mile widziane.

Nazwa pracodawcy:
HOTEL i RESTAURACJA " STARY MŁYN" Mieczysław i Piotr Kroczek w Sędziszowie Młp.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Preferowany kontakt tel. pod nr 17 222 01 26

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: ropczycko-sędziszowski

Gmina pracodawcy: Sędziszów Małopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sędziszów Małopolski

Ulica pracodawcy: Rzeszowska

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*