Praca KELNER/POMOC KUCHENNA/PRAWO JAZDY KAT.B Gniezno LATAJĄCY SMOK Hoan Pham Quang

Wrzesińska 15, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/POMOC KUCHENNA/PRAWO JAZDY KAT.B

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gniezno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gniezno

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: gimnazjalne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 3

Nazwa pracodawcy: LATAJĄCY SMOK Hoan Pham Quang

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Gniezno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gniezno

Ulica pracodawcy: Wrzesińska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*