Praca KELNER Ostrowiec Świętokrzyski kontakt przez PUP

Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: kelner

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrowiec Świętokrzyski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowiecki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Al. 3-go Maja 36, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: ostrowiecki

Gmina pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Ulica pracodawcy: Al. 3-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 36

Profil działalności pracodawcy: Pizzeria

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA - MECHANIK - od 1 850 PLN

prowadzenie pojazdu ciężarpowego, podstawowe naprawy
kontakt przez PUP - 2015-03-11 - Manasterz (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW TELEFONICZNEJ SPRZEDAŻY LITERATURY DLA FIRM - od 1 850 PLN

-osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za telefoniczną sprzedaż publikacji branżowych dla klientów biznesowych i sektora publicznego. nie kontaktujemy się z osobami prywatnymi. podstawowymi obowiązkami jest utrzymanie przyjaznych stosunków z Klientami oraz budowani edobrego wizerunku.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Sopot (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kuchnia
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Wigry (podlaskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY 264 - od 2 700 PLN

sprzedaż hurotwa skór, obsługa posprzedażowa
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Żyrardów (mazowieckie)

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

Doradca finansowy
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

376U KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - do 1 850 PLN

Pomoc interesantom w przygotowaniu i wypełnianiu wszelkich wniosków składanych w wydziale komunikacji, transportu i dróg. Informowanie interesantów wydziału o obiegu dokumentów i sposobie załatwienia spraw. Przekazywanie interesantom wydziału tablic rejestracyjnych, pozwoleń czasowych i dowodów rejestracyjnych pojazdu. Udzielanie wszelkiej pomocy współpracownikom w celu szybkiego i sprawnego załatwiania klientów wydziału. Przygotowywanie i porządkowanie dokumentacji przeznaczonych do archiwizacji. Dbanie o porządek w archiwum wydziałowym.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Włodawa (lubelskie)

PRACOWNIK BIURA OGŁOSZEŃ - 997,4 PLN

przyjmowanie ogłoszeń prasowych i reklam, obsługa urządzeń biurowych, wykonywanie operacji pieniężnych, obsługa administracyjna biura, wpisywanie ogłoszeń drobnych, archiwizowanie dokumentów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Biała Podlaska (lubelskie)

KLENER ŚNIADANIOWY - do 1 850 PLN

obsługa i przygotowywanie śniadań
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 100 PLN

Budowanie dystrybucji, osiąganie zakładanych przychodów, obsługa handlowa klientów w wyznaczonym regionie, monitorowanie konkurencji
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Tworki (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

Staż dla osoby bezrobotnej powyżej 29 r.ż spełnijącej kryteria w ramach Działania 7.2 RPO praca w godz. 6.00 - 14.00 11.00 - 19.00- bezpośrednia opieka nad mieszkańcami,- pomoc przy sp[ożywaniu posiłków oraz dostarczanie posiłków do pokoi,- pomoc przy czynnościach fizjologicznych,- dbanie o higienę osobista mieszkanców (mycie , kapanie, przebieranie)- dbanie o czystość bielizny pościelowej,- ogranizowanie prac opiekuńczo-wspierajacych u osoby starszej w tym rozpoznanie warunków życia i poziomu możliwości psychofizycznych osoby starszej,- wykonywanie czynności opiekuńczo-wspierajacychw tym udzielanie pierwszej pomocy, wykonywanie czynności higienicznych,- organizowanie czasu wolnego osobie starszej,
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Cmolas (podkarpackie)

POZOSTALI PLASTYCY, DEKORATORZY WNĘTRZ I POKREWNI (PRZYGOTOWANIE PRODUKCJI) - od 1 950 PLN

przygotowanie materiałów - lakierów - do produkcji, dobieranie kolorów, zamawianie materiałów u dostawców, przekazywanie gotowych materiałów do produkcji, ścinanie bombek
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Częstochowa (śląskie)

KUCHARZ-KELNER - od 1 850 PLN

Przygotowanie posiłków, obsługa klientów w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Radymno (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - BRAFITERKA - od 1 850 PLN

dbanie o porządek na salonie i witrynie, obsługa klienta, nauka o brafitingu
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Suwałki (podlaskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ UTYLIZACJI SUROWCÓW ZWIERZĘCYCH - od 2 000 PLN

obsługa urządzeń do utylizacji zwierząt
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Białystok (podlaskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

transport towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Mareza (pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - od 1 000 PLN

Przygotowywanie półproduktów i potraw kuchni wietnamskiej, komponowanie przypraw stosowanych w kuchni wietnamskiej
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Łódź (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ- STAŻ EFS POWER II 106 - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- staż EFS POWER II 106
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Pyzdry (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

Prowadzenie skupu dostarczonych towarów, magazynowanie dostarczonych towarów, prowadzenie sprzedaży skupionych towarów, prowadzenie obsługi finansowej punktu skupu. Wymagania: wykształcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Rekowo Górne (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

Staż dla osób do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Ryn (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA - od 13 PLN

Obsługa maszyn do obróbki drewna
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Sejny (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wyeksponowanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości w pokojach hotelowych, sprzatanie pomieszczeń ogólnodostępnytch, zaplecza, ciągów komunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

OPERATOR SYSTEMU MONITOROWANIA POJAZDÓW W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 2 500 PLN

obsługa systemu monitorowania - turecki program SIBER, koordynowanie transportu, kontkat w języku tureckim z kierowcami, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tychy (śląskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI I PŁAC - od 1 850 PLN

obsługa programu płatnik
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Sanok (podkarpackie)

WULKANIZATOR/MECHANIK - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wymiana,naprawa ogumienia, naprawy pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Złotów (wielkopolskie)

1417U - REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

rejestracja pacjentów w systemie komputerowym, bieżąca obsługa pacjentów
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Radom (mazowieckie)

PEDAGOG - od 1 850 PLN

Wspomaganie pedagogiczne uczniów
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Ujazd (łódzkie)