Praca KELNER Ośno Lubuskie "PEKAPE" Małgorzata Grafe

Pensjonat Villa Plena, 69-220 Ośno Lubuskie, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
przyjmowanie zamówień, przygotowanie i serwowanie drinków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ośno Lubuskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słubicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ośno Lubuskie

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie pracy w restauracji lub hotelumile widziana komunikaktywna znajomość jęz niemieckiego lub angielskiego

Nazwa pracodawcy: "PEKAPE" Małgorzata Grafe

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Konwaliowa 5, 69-220 Ośno Lubuskie, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: słubicki

Gmina pracodawcy: Ośno Lubuskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ośno Lubuskie

Ulica pracodawcy: Konwaliowa

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*