Praca KELNER Nałęczów kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodny z programem stażu

Data publikacji: 2016-03-30

Lokalizacja: Nałęczów (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nałęczów, powiat: puławski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nałęczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 12.10.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Lubelska 2G, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Puławy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puławy

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 2G

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Krajewo-Łętowo (podlaskie)

MALARZ-TAPECIARZ - do 1 850 PLN

wykształcenie podstawowe lub zqasadnicze zawodowe budowlane, staz pracy min. 1 rok, wiedza o malowaniu farbami wodnymi i olejnymi, przygotowanie podłoża ścian i sufitów pod tapetowanie, wykonywanie prostych robót tynkarskich, dekoracyjna obróbka powierzchni powłok malarskich, malowanie powierzchni ścian, sufitów, powierzchni stolarki budowlanej,
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Ząbki (mazowieckie)

KIEROWCA C - 2 000 - 2 100 PLN

Dowóz towaru do klienta.
kontakt przez PUP - 2017-06-03 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 000 PLN

prowadzenie i obsługa biura, gromadzenie i segregowanie dokumentów firmy, przygotowywanie dokumentów dla kontrahentów z Rosji
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT - PRACOWNIK TECHNICZNY - od 2 000 PLN

prace biurowe, wyjazdy na pomiary, , ofertowanie, prace techniczne, opracowywanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2017-08-16 - Malbork (pomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

-zapoznanie się z dokumentami (ustawy, zarządzania, statut oraz przepisy BHP)-współpraca z personelem placówki oraz rodzicami dzieci-zaspokojenie potrzeb dziecka tj. karmienie, przewijanie, mycie-dbałość o higienę dziecka i czystość otoczenia-zaspokojenie potrzeb żywieniowych dziecka-doskonalenie sprawności manualnej i motorycznej dziecka-zabawa z dziećmi w pomieszczeniu i na zewnątrz-dbałość o bezpieczeństwo dzieci podczas pobytu w żłobku
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Świebodzin (lubuskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 750 PLN

Nadzorowanie maszyn do produkcji brykietu
kontakt przez PUP - 2015-11-16 - Skłody-Stachy (mazowieckie)

SALOWA-UMPI/16/0074/W77 UZUPEŁNIENIE PO WER - od 1 850 PLN

zgopdnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU 311 - od 2 500 PLN

kontakt z klientami z krajów arabskich i Europy
kontakt przez PUP - 2017-10-27 - Mszczonów (mazowieckie)

WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

prace wulkanizacyjne
kontakt przez PUP - 2017-09-25 - Warszawa (mazowieckie)

INSTRUKTOR(TRENER PERSONALNY) - od 2 000 PLN

prowadzenie treningów personalnych
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Radom (mazowieckie)

TOKARZ W METALU - od 13,5 PLN

Wyk. wyższe lub średnie techniczne, min. 5 lat doświadczenia, samodzielność, upr. na wózek widłowy, prawo jazdy kat. B, bardzo dobra zznajomośc j. rosyjskiego, znajomoś dokumentacji technologicznej obrabianych przedmiotów, ustawianie tokarki do pracy, mierzenie kształtów obrabianych detali, konserwacja użytkowanej tokarki i narzędzi.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

DORADCA PERSONALNY - do 2 000 PLN

wykształcenie średnie lub wyższe doradztwo zawodowe,staż pracy min. 1 rok, prawo jazdy kat. B, twożenie i realizacja budżetu związanego z zarządzaniem zasobami ludzkimi, dobór pracowników, określenie cech i kwalifikacji, jakie powinien mieć pracownik na stanowisku, tworzenie bazy pracowniczej, kontrolowanie wynagrodzeń, adaptacja nowo zatrudnionych pracowników,
kontakt przez PUP - 2017-01-14 - Ząbki (mazowieckie)

BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Tuplice (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

Robotnik leśny
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Pomień (zachodniopomorskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

Transport złomu i opału.
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

SERWISANT - od 2 050 PLN

wyksz. średnie techniczne- technik informatyk lub technik elektronik, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 14.06.2016, do 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie dostaw, kompletowanie zamówień, przygotowywanie towarów do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Przyszów (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-10-10 - Łopuszno (świętokrzyskie)

- sprzedaż artykułów cukierniczych i piekarniczych- sprzedaż kanapek na zimno i ciepło- sprzedaż lodów i deserów lodowych- rozliczanie inwentaryzacji
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Żywiec (śląskie)

PRACOWNIK MYJNI RĘCZNEJ - od 16,5 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-10-13 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY/INTERNETOWY - od 13 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów chińskich, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Zapoznanie się z pracą sekretariatu sądowego, oprawianie akt, wszywanie pism w aktach, rozpisywanie spraw, wykonywanie zarządzeń w aktach spraw.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

PRACOWNIK KROJOWNI - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUN KLIENTA/DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie minimum średnie, wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań i osiąganie założonych celów, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami, wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe, wymagane minimum roczne doświadczenie w branży, sprzedaż produktów bankowych, prawo jazdy kat. BOgólny zakres obowiązków: -profesjonalna obsługa Klientów-analizowanie potrzeb Klientów i dobór odpowiedniego produktu-aktywne pozyskiwanie nowych Klientów-realizacja określonych zadań i planów sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Świdnik (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)