Praca KELNER Łosie kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klientów zajazdu

Data publikacji: 2016-03-17

Lokalizacja: Łosie (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łosie, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łosie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: gastronomia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.03.2016

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 2 000 PLN

Prowadzenie sprzedaży towaru przez internet, wprowadzanie towaru do bazy towarów w klepie internetowym, aktualizacja towaru w bazie, dbałość o terminową realizację sprzedaży( wysyłka i potwierdzenie odbioru towaru), kontrola rotacji towaru, kontakt telefoniczny i elektroniczny z klientem sklepu internetowego, pozyskiwanie nowych klientów sklepu internetowego poprzez rozpowszechnianie sprzedaży towaru
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Koszalin (zachodniopomorskie)

DEKARZ - od 13 PLN

wykonywanie hydroizolacji i termoizolacji pokryć dachowych, montaż blach, rynien, rur spustowych, wpustów dachowych, balastowanie żwirem.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Zabrze (śląskie)

DEKARZ/BLACHARZ - do 2 800 PLN

Ref Do30Zakres: -pomoc dekarzowi,-pomoc blacharzowi,-prace przygotowawcze,-prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY MIENIA I OSÓB - 1 850 - 2 000 PLN

Praca w godzinach nocnych, obchód terenu
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ / SZEF KUCHNI - do 4 300 PLN

I zmiana 10.00 - 24.00
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Mielec (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

obsługa programu WF-MAG, zamawianie towaru, wprowadzanie towaru na stan, dystrybucja towaru, obsługa e-sklepu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Lublin (lubelskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Wieliczka (małopolskie)

ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE - do 1 850 PLN

Monter ociepleń budynków wykonuje izolacje termiczne ścian zewnętrznych obiektów budowlanych metodą lekką mokrą. 32 godzin pracy tygodniowo. Miejsce pracy: Wrocław, woj. dolnosląskie, terytorium całej Polski (zapewniony dojazd + zakwaterowanie) Kontakt telefoniczny oraz elektroniczny z pracodawcą. Oferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCZYSZCZANIA I ODŚNIEŻANIA CHODNIKOW - od 1 850 PLN

odśnieżanie chodników, sprzątanie chodników i ulic
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 2 400 PLN

montaż izolacji zewnętrznych ścian budynków
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Legionowo (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami i regulaminem organizacyjnym pracy, obowiązkami, sprawdzanie spisu inwentaryzacyjnego, sporządzanie zamówień towaru, przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru z magazynu, dbałość o towar na magazynie
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH - od 2 200 PLN

obsługa maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Komorniki (dolnośląskie)

POMOCNIK BLACHARZA-DEKARZA - od 1 750 PLN

pomocnik blacharza-dekarza
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Wąsosz (dolnośląskie)

MONTER INSTALACJI KLIMATYZACJI I WENTYLACJI - od 925 PLN

montaż systemów klimatyzacji i wentylacji
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Zielonki (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

-zapoznanie się z organizacją i statutem Stowarzyszenia,-obsługa komputera i urządzeń biurowych,-prowadzenie dokumentacji WZ, KP, KW,-sporządzanie dokumentacji kasowej,-udział w zbiórkach żywności,-udział w programie pomoc unijna POPŻ 2015-2020.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Świebodzin (lubuskie)

MONTER ZAPLECZY KONTERNEROWYCH - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac montażowych zapleczy kontenerowych, dojazd do miejsca wykonywanej pracy (prawo jazdy kat.C+E), język ukraiński niezbędny do porozumieniwania się z pracownikami pochodzenia ukraińskiego
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Ławki (mazowieckie)

Magazyniera
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Tyszowce (lubelskie)

MŁODSZY ANALITYK DS. DANYCH - od 4 000 PLN

Weryfikacja treści internetowych (zdjęć, filmów, tekstu), głównie w j. rosyjskim, pod kontem zgodności z polityką klienta, celem zapewnienia braku naruszeń dotyczących zasad bezpieczeństwa danych, sprawdzanie i udzielanie odpowiedzi na pilne zapytania dotyczące weryfikowanych treści, znajomość polityki i procedur klienta celem zapewnienia wysokiej jakości usług
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta.
JOLBEX - JR Joanna Jedlińska - 2016-11-28 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MOTORYZACYJNYM - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w sklepie motoryzacyjnym, obsługa sprzedaży internetowej, dodawanie produktów w ofercie sklepu, wydawanie części klientom
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Wieża (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Wielgie (kujawsko-pomorskie)

ZALEWACZ FORM - 997,4 PLN

zalewacz form
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Miłomłyn (warmińsko-mazurskie)

Obsługa klienta, wykładanie i wycena towaru.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Zamość (lubelskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Sprzątanie pokoi hotelowych, wymiana pościeli, odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie podłóg, luster, mycie holi hotelowych
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Płock (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stazu PO WER
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Wiewiórczyn (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa klientów, obsługa kas fiskalnych, przyjmowanie dostaw towaru i wykładanie towaru na salon, metkowanie, klipsowanie, przygotowywanie przecen handlowych, zmiana wizualizacji salonu i witryny sklepowej; WYMAGANIA: wykształcenie min.średnie, doświadczenie w branży odzieżowej, umiejętność obsługi komputera (pakiet WORD i Excel) umiejętność pracy w grupie; PRACA: Lubliniec, Galeria Handlowa 11 (salon Diverse); KONTAKT: telefoniczny: 507 958 913, mail: aclassic (at) wp.pl
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Lubliniec (śląskie)