Praca KELNER Lidzbark Warmiński Condohotels Management Sp. z o.o.

Kąpielowa 1, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich, serwowanie potraw, napojów, sprzątanie stolow z zachowaniem higieny, inkasowanie należności, utrzymywanie czystości i porządku

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lidzbark Warmiński

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lidzbarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lidzbark Warmiński

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w pracy przy obsłudze gości hotelowych na sali, osługa sprzętu kelnerskiego

Nazwa pracodawcy: Condohotels Management Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Kardynała Wyszyńskiego 11A, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Ostróda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostróda

Ulica pracodawcy: Kardynała Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.05.2016