Praca KELNER Krynica-Zdrój Fundusz Wczasów Pracowniczych sp. z o.o. Odział-Zespół Domów Wczasowych Krynica Zdrój

Kiepury 4, 33-380 Krynica-Zdrój, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa gości

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10,6 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krynica-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krynica-Zdrój

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10,6 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy:
Fundusz Wczasów Pracowniczych sp. z o.o. Odział-Zespół Domów Wczasowych Krynica Zdrój

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Belgradzka 48/7, 02-793 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Belgradzka

Numer budynku pracodawcy: 48

Profil działalności pracodawcy: organizacja wypoczynku

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*