Praca KELNER Kędzierzyn-Koźle "OTMĘT- ZBYT" SP. Z O.O.

KOSMONAUTÓW 2, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA KLIENTA TJ. PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ, PODAWANIE DO STOŁÓW ZAMÓWIONE DANIA, POBIERANIE NALEŻNOŚCI ZA ZAMÓWIONE DANIA, DBANIE O ESTETYKĘ SALI.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kędzierzyn-Koźle

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kędzierzyńsko-kozielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kędzierzyn-Koźle

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
WYK. ŚREDNIE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JEZYKA ANGIELSKIEGO BĄDŹ NIEMIECKIEGO, OTWARTOŚĆ NA LUDZI, ŁATWOŚĆ W NAWIĄZYWANIU KONTAKTÓW, ZAANGAŻOWANIE I ENTUZJAZM, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE, KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA.

Nazwa pracodawcy: "OTMĘT- ZBYT" SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Kilińskiego 1, 47-303 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+LIST MOTYWACYJNY

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: krapkowicki

Gmina pracodawcy: Krapkowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krapkowice

Ulica pracodawcy: Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*